Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaader filmist.

Võrumaa Klõbi talu peremees Viido Polikarpus lööb kaasa uues Eesti mängufilmis „Ühemeheshow”.

Tõestisündinud loost inspireeritud komöödia „Ühemeheshow“ on humoorikas, liigutav ja kordumatu lugu aususest ja eneseleidmisest. Filmi keskmes on üks tõeline luuser – raadio DJ Chuck Berger. Tema naine tahab ta maha jätta, tema ülemus tahab ta vallandada ja nagu sellest veel vähe oleks, isegi tema munand tahab temast lahti saada. Arstidelt munandivähi diagnoosi saamise järel on Chucki suurimaks hirmuks, et temast saab munadeta mees

Polikarpus mängub filmis peategelase Chucki isa. Peategelast Chucki kehastab Eesti püstijalakomöödia lipulaeva Comedy Estonia üks asutajatest Stewart Johnson. Chucki abikaasa Helena rollis on Marta Laan ja Chucki ülemust Hendrikut mängib Henry „Genka“ Kõrvits.

Kõrvalosades teevad kaasa Janek Joost, Külliki Saldre, Ingrid Isotamm, Tatjana Jegoruškina, Pontus Olgrim ja Tómas Lemarquis. Filmi stsenaristid on Al Wallcat ja Stewart Johnson, režissöör Al Wallcat. Filmi kunstnik ja kostüümikunstnik on Liina Laigu, grimeerija Gristina Pahmann, monteerija Pedro Collantes, helilooja Janek Murd, helidisainer Jascha Viehl. Filmi tootja on Meteoriit ning levitaja ACME Film. Osa filmi tulust annetatakse vähiravifondile Kingitud Elu, et kinkida abivajajatele lootust ja täisväärtuslikke elupäevi.

„Ühemeheshow“ jõuab kinodesse üle Eesti selle aasta movembris ehk meeste tervise kuul. Siin on filmi treiler:

Kommentaarid

Viimased uudised