Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: ÕF RURI

Meie oleme kolm Võru Gümnaasiumi noort: Andreas Vanatalo, Jane Mustrik ja Rogert Hollo. Sel õppeaastal alustasime õpilasfirmaga, RURI, mille peamiseks mõttekandjaks on enda võimete väärtustamine ja heategevus.

Meie missioon on pakkuda kunstiteenust heategevuslikul eesmärgil, selleks oksjoneerime Eesti mõjuisikute kunsti. Müüki viime läbi oma Facebookis ÕF RURI, kus toimub kommentaariumis avalik oksjon. Igaüks saab vastavalt oma soovile hinda kõrgemaks pakkuda.

Meie eesmärk on näidata, et elementaarsete oskuste nagu käte kasutamise abil saab teha palju head. Tihtipeale ei mõelda, et peaaegu kõigile on antud imelised võimed ja soovime suunata rohkem tähelepanu märkamaks igapäevaselt väärtustamata võimekusi.

Meie kindlaks sihiks on annetada 70 protsenti saadud tulust TÜK Lastefondi kaudu spinaalse lihasatroofia diagnoosiga kaheaastasele pisitüdrukule Miinale, kes vajab abi füsioteraapia eest tasumiseks, kuna tema kätes on vähem jõudu kui eakaaslastel. Seda haigust põhjustab geenidefekt, mis ilma ravimata viib keha ja hingamislihaste halvatuseni.

AITAME PISIKESEL MIINAL OMA RASKE HAIGUSEGA TOIME TULLA!

MEIE KÄED SAAVAD AIDATA VEELGI VÄIKSEMAID KÄSI!

Viimased uudised