Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Siim Bahmatšov. Kujutis: Instagram

Soomes on puhkenud suuremat sorti skandaal seoses endise tangokuninga Jari Sillanpääga, kes jäi laupäeval koos oma poiss-sõbra Siim Bahmatšoviga vahele Helsingi-Vantaa lennujaamas koos 1 grammi metamfetamiiniga.

Pärast vahelejäämist lennujaamas võeti Sillanpää kinni ja ta pidi mitu päeva veetma arestimajas.

Kristalliks kutsutud metamfetamiiniga jäi Sillanpää vahele ka möödunud aasta septembris Helsingis kesklinnas, kus ta juhtis autot narkojoobes. Talle mõisteti karistuseks tema sissetulekut arvestades 23 790 eurot. Tookord Siimust juttu polnud. Nüüd aga tunnistas Sillanpää telesaates, et asjad pakkis enne Taimaalt naasmist elukaaslane Siim.

Tegemist on Võru mehe Siim Bahmatševiga, kes on mitu viimast aastat olnud Sillanpää elukaaslane.

Ühest grammist metamfetamiinist piisab 20-30 annuseks.

Sillanpää tunnistas ühtlasi Soome MTV3 populaarses jutusaates Enbuske, Veitola & Salminen, et on narkomaan, aga sinna ei saa keegi midagi parata. Seoses uimastiskandaaliga on Soomes üksteise järel ära öeldud Sillanpää kontsertidest, kuigi mees tunnistas, et pole narkojoobes esinenud. Telesaates väideti, et kuuldavasti on ta siiski laksu all esinenud, mille peale puhkes popstaar nutma ja kurtis, et teda keegi ei usu.

Sillanpää tunnistas enne seda sotsiaalmeedias üles, et on narkomaan ja on kokku viimase paari-kolme aastaga tarvitanud ära 110 grammi metamfetamiini. Sellest jätkub vähemalt 2200 annuseks. Sillanpää selgitas pärast seda, et on narkot jaganud ka teistega.

Varasemalt on välja tulnud, et Sillanpää on metamfetamiini nii süstinud kui sisse hinganud.

Allaoleval pildil on vasakul Jari Sillanpää ja paremal saatejuht Tuomas Enbuske.

https://twitter.com/TuomasEnbuske/status/979406876382257153

Viimased uudised