Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

elektrilevi

Lõuna-Eestit räsinud tugev torm jättis elektrita kümned tuhanded majapidamised, sealhulgas jäi vooluta kogu Võru linn. Vähemalt üks Võru mees asja nii ei jäta ja kaebab Eesti Energia kohtusse vägagi kummalisel põhjusel.

Võrus elav Mati (51) on Eesti Energia peale väga pahane – lisaks sellele, et ta pidi sööma 4 aastat tagasi sügavkülmikusse unustatud pelmeene, oli ta sunnitud elektrikatkestuse ajal suhtlema ka oma naisega, vahendab lugejakiri.ee.

Pidi murdma kokkulepet

„Meil on naisega aastaid juba kehtinud üks reegel – rääkima tuled ainult siis, kui maja on leekides,“ selgitas Mati oma suure viha põhjuseid.

„Aga eile toimunud tormiga midagi sellist ei juhtunud – jah, hoovis pole enam puid, meie aed lendas vist Lätti ja majal pole enam poolt katust aga mingeid leeke mina ei märganud. Ometi tuli naine minuga rääkima ja uurima, kus küünlad ja patareid on,“ rääkis Mati.

„Ja kõik ju teavad, et kõige suuremad tülid hakkavad peale kõige süütumatest küsimustest.“

Läheb kohtusse

„Patareid ja küünlad on meil alati kindlas kohas – seda tean nii mina kui ka naine.“

„Oli kohe ilmselge, et tal oli igav. Kuna telekas ei töötanud ja ta sõbrannadega ka telefonis pläkutada ei saanud, siis valis ta järgmiseks ohvriks mind,“ on Mati pahane.

„Nüüd mul ei jäägi muud üle kui kaevata Eesti Energia kohtusse pererahu rikkumise pärast,“ lisas Mati.

Viimased uudised