Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru linnas valmis noorte ideedel põhinev ainulaadne betoonist skatepark, mille avamisel teevad laupäeval, 14. oktoobril demoesitlusi Eesti parimad sõitjad.

Uus betoonist park kavandati Võru noorte aktiivse kaasarääkimise tulemusel, nende soovide ja näpunäidete järgi.

Uue ja mitmekülgse betoonist skatepargi rajamisel on arvestatud erinevate vanusegruppide ja harrastajate (rula, tõukeratas, bmx) huve. Kokku rajati 20 erinevat rajaelementi. Park on Eestis ainulaadne, kuna pargis on bowl-element (kauss/bassein) koos korraliku drenaažiga. Lisaks on ala kujundatud nii, et rajal saab ka võistlusi läbi viia.

Laupäevane üritus algab kell 13. Pärast tänusõnu toimuvad demoesitlused Eesti parimatelt sõitjatelt. Tõukeratas: Harley Harin (2013. aasta Eesti meister, Tallinn), Deeno Lippand (Viljandi) ja Artur Eliste (Võru); BMX: Raner Sepp (Tartu) ja Kaarel Pütsep (Tartu); Rula: Siim Teder (Võru), Aleksander Tubin (Tõrvandi), Jarmo Kangro (Elva) ja Romario Siimer (Elva).

Pärast seda saavad kõik huvilised muusika saatel sõita kuni kella 18ni. Päeva juhib Mikael Parman Keerdtrepist.

Võru Skatepargi rajamist toetas EAS Regionaalsete investeeringutoetuste programmist 57 341,27 euroga.

Skatepargi avamist korraldab Võru Linnavalitsus koostöös Võru trikisõitjatega. Üritust toetavad Kubija hotell-loodusspaa, Hawaii Express ja Silja Sport.

Viimased uudised