Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Veidi vähem kui viie aasta jooksul üle poolesaja jazzkontserdi korraldanud Võru Jazziklubi alustab 14. veebruaril oma kuuenda hooajaga.

„Sel hooajal proovime tuua kohaliku jazzipublikuni paar välismaa koosseisu. Erinevad välismaa bändid on juba paar aastat meie klubi vastu suurt huvi tundnud, kuid nüüd proovime päriselt ka mõned neist meile esinema tuua,“ räägib selle hooaja ambitsioonidest projektijuht Kristel Onno. „Kindlasti ei puudu meie programmist ka kohalikul maastikul vägagi tuntud artistid. Näiteks juba aprillis astuvad meil üles intiimses duo esituses Eesti Muusikaauhindadel võidutsenud Anna Kaneelina (Anna Pärnoja) ja veebruaris oma neljanda albumi avaldanud Erki Pärnoja.“

Võru Jazziklubi avakontserdil astub üles Elina Hokkanen Band. Elina Hokkanen on Eesti laulja, kelle looming hõljub pop-jazzi piiridel just nagu ta isegi. Elinal on tugev klapp popmuusikaga juba lapseeast alates, aga õpingud on temas süvendanud armastust ka jazzmuusika vastu. Kahe žanri kombinatsioon ja lisaks laulude eluline sisu paneb muusikat kuulatama ka kõige kaugema muusikasõbra. Laval on Elina Hokkanen (vokaal), Artis Boriss (klahvpillid), Ilmārs Priede (bass) ja Kristjan Mängel (löökpillid). Kontsert algab kell 20 ning toimub Stedingu kohvikus.

Võru Jazziklubi on MTÜ Võru Loomeseltsi poolt korraldatav jazzmuusika üritustesari,  mis on alates 2015. aasta aprillist nii iseseisvalt kui ka koostöös Eesti Jazzliiduga Võru publiku ette toonud mitmekümneid  erinevaid professionaalseid jazzkollektiive nii kodumaalt kui kaugemalt. Võru Jazziklubi kontserdid toimuvad üks kord kuus ja hooaeg kestab veebruarist detsembrini. Võru Jazziklubi esimesed kolm hooaega toimusid kohvikus Spring Cafe, kuid alates neljandast hooajast asub Võru Jazziklubi kultuuri- ja kunstiinimeste poolt hinnatud Stedingu kohvikus.

Foto: Võru Jazziklubi

Kommentaarid

Viimased uudised