Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Famila/Võru

Balti liigas mängiv Famila/Võru VK oli pühapäeval üsna lähedal üllatusvõidule liiga liidri Kohila vastu, kuid kahelt võõrsilmängult naasti siiski kahe kaotusega.

Laupäeval Lätis Jelgava/LU naiskonna vastu mänginud Võru piigad suutsid pärast kaht esimest kaotatud geimi võtta ühe geimivõidu, kuid kokkuvõttes oli mäng lätlannade kontrolli all. Kahes esimeses geimis suutis Võru koguda mõlemas 13 ning neljandas 19 punkti.

Hanna-Liisa Ilves tõi võrulannade resultatiivseimana 13, Annabel Huik 11 ja Heleene Hollas 10 punkti.

Kolmas võit jäi tulemata

Hooaja kolmandat võitu püüdev Võru naiskond oli eesmärgile lähedal aga pühapäeval Kohilas, kus kohtuti liiga liidriga Kohila VC/E-Service.

Võru suutis esimeses geimis võtta napi 22:25 ning teises kindla 14:25 võidu, kuid siis hoog rauges ning viie geimini läinud mängus suutsid tiitlinõudlejad võtta oma. Kolmanda ja neljanda geimi võitis Kohila tulemusega 25:17 ja viienda 15:10.

Võru poolelt tõid Hanna Liisa Ilves ja Heleene Hollas kumbki 18 punkti, Margot Pähn 15, Kadri Kuusk 8, Annabel Huik 7, Haide Haring 5 ning Emma-Marie Pihlap ja Kerli Kubi ühe punkti.

Üheksa mängu järel hoiab Võru 12 klubi konkurentsis kahe võidu ja seitsme kaotusega 10. kohta.

Võru naiskonda saab kodus mängimas näha eeloleval nädalavahetusel Leedu klubide vastu, kui laupäeval võõrustatakse liigas 7. kohal olevat Alytus Prekyba-Parama’t ning pühapäeval liiga 2. kohta hoidvat Kaunas VC „Heksa”.

Lõunaeestlane

Viimased uudised