Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Andres Tennus
Esmaspäeval, 10. juunil kell 11 algaval Tartu Ülikooli virtuaalsel sisseastumise infopäeval tutvustatakse ülikooli astumise tingimusi ja esmakursuslased jagavad enda kogemusi.
 
Infopäev toimub otseülekandena Youtube’is ja UTTV-s. Osalemiseks tuleb end registreerida, pärast mida saadetakse osalejale otseülekande link. Kõigi registreerujate vahel loositakse välja kolm tudengi stardipaketti.
 
Infopäeval on kõigil hea võimalus küsida sisseastumise kohta teavet, et enesekindlalt kandideerimiseks valmistuda. Tartu Ülikooli õppeprorektor Aune Valk julgustab kõrghariduse omandamise võimalustega põhjalikult tutvuma. „Praegusel ebakindlal ajal on üks kindel investeering hea haridus – see on midagi, mida keegi ära võtta ei saa. Tartu Ülikool on üks parimaid valikuid ja mitte ainult Eesti kontekstis, vaid palju laiemalt,” rõhutab Valk.
 
Infopäeva esimeses osas tutvustab vastuvõtutalituse juhataja Tuuli Kaldma sisseastumistingimusi ja -korraldust ning ajakava. Sellele järgneb vestlusring „Tudengiks Tartus: Tartu Ülikooli üliõpilaste lood ja näpunäited”, kus esimest aastat lõpetavad üliõpilased jagavad enda sisseastumiskogemust ja muljeid esimesest õppeaastast.
 
Nii enne üritust kui ka otseülekande ajal on võimalik esitada küsimusi Slido platvormi vahendusel nii vastuvõtutalituse juhatajale kui ka vestlusringis osalevatele üliõpilastele.
 
Täpsema ajakavaga saab tutvuda ülikooli kodulehel. Vaata ka infopäeva Facebooki üritust.
 
Tähtsad kuupäevad Tartu Ülikooli kandideerimisel
  • Eestikeelsesse esimese astme õppesse saab esitada avaldusi 12.–26. juunini.
  • Avalduste esitamine eestikeelsesse magistriõppesse juba käib ja kandideerida saab kuni 26. juunini.
  • Sisseastumiseksamid ja hindamine kestavad 1.–10. juulini, tulemused selguvad hiljemalt 11. juulil.
  • Esimesed vastuvõtuotsused edastatakse kandidaatidele 12. juulil.
Rohkem infot: ut.ee/sisseastumine

Viimased uudised