Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuvatõmmis.

Soomes lööb laineid video, kus peaminister Sanna Marin lööb klubis tantsu ning ameleb tuntud Soome muusiku Olavi Uusivirtaga.

Kõik sai alguse sellest, kuidas Marin osales augusti alguses avaliku elu tegelastega ühel peol, kus tehtud videod levisid algul privaatselt sotsiaalmeedias, aga siis tehti avalikuks. Marin ütles pärast seda, et on pettunud oma sõprades, kes videod avalikuks tegid.

Need videod on siin:

Uus video on tehtud Helsingi söögikoha Teatteri ööklubis, kus Marin kallistab ja tantsib tuntud muusiku Olavi Uusivirtaga USA bändi The Black Eyed Peas laulu Gotta Feeling saatel.

Videos on Marin ja Uusivirta kaelakuti koos ning on näha, kuidas Uusivirta suudleb Marini kaela ning Marin naudib seda.

Pidu toimus ööl vastu pühapäeva, 6. augustit. Viimane video on tehtud kella 4 ajal hommikul.

Peaminister Marini jaoks muudab asja keeruliseks see, et vahetult enne peaministri peonädalavahetust võttis ta puhkuse ja tema asemele määrati neil päevadel kaitseminister Antti Kaikkonen.

Peaminister ütles aga neljapäeval, 4. augustil puhkusest ära ning võttis peaministri volitused ja kohustused endale terveks nädalavahetuseks tagasi.

Peaministril on kohustuste täitmisel alati „tööalane kohustus” olla ööpäevaringselt kättesaadav ja otsustusvõimeline, kui asetäitjat pole määratud. Seetõttu on tema pidutsemine tõusnud meedia huviorbiiti.

Video on siin:

Viimased uudised