Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: RT

Venemaal Peterburis puhkes täna, teisipäeval tulekahju koroonahaigete haiglas, kus hukkus vähemalt 5 patsienti ja 150 patsienti evakueeriti.

Väljakutse Püha Georgi haigla juurde saabus kell 6.30 hommikul. Suitsu väljus hoone 6. korruselt. Praegustel andmetel on hukkunud 5 inimest. Teadaolevalt olid nad intensiivravi patsiendid hingamisaparaatide all, vahendab RT.

Haigla kujundati ümber koroonahaigete haiglaks peale epideemia puhkemist ja seal on 5480 voodikohta. Kohale saabus tuletõrje ja keskpäevaks oli tuli kustutatud.

Eelmisel korral kutsuti päästjad samasse haiglasse 1. mail, kui seal oli 3. korrusel kemikaalileke.

Tulekahju põhjus on esialgsetel andmetel elektrilühis. Põlema oli süttinud üks hingamisaparaat. Kõik aparaadid töötavad praegu täiskoormusel, üks neist süttis põlema ja põhjustas tulekahju.

Laupäeval oli tulekahju Moskvas haiglas nr 50, kus olid samuti koroonapatsiendid ja üks patsient suri. Seal oli tulekahju põhjuseks rike kunstliku hingamise seadmes. Päev hiljem puhkes tulekahju Moskva ligidal Krasnogorski hooldekodus, kus suri kümme voodihaiget inimest. Tulekahju põhjus oli teadaolevalt elektrilühis.

Viimased uudised