Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Lõunaeestlane

Võru linnakodanik ja Isamaa kandidaat Jüri Luik kommenteerib videos seda, kuidas linnavalitsuse saamatuse tõttu on Võru linn ilma jäänud miljonitest eurodest.

Esiteks kaotas linn raha tervisekeskusega, mille lubas esialgu valmis ehitada Võru haigla, aga kuivõrd linnavalitsus eesotsas Anti Allasega oli sellele vastu, nimetades haigla juhte pättideks, tuli keskus linnal endal valmis ehitada. See läheb linnale maksma ligi 3 miljonit eurot, mille eest oleks saanud ehitada näiteks uue lasteaia.

Siis kaotas linn mitu miljonit seoses Sõlekese lasteaiaga, millest sai linnapea Anti Allase ego-tripp. Allas kiirustas lasteaia ehitusega, et see valimisteks valmis saada, linnale läks see maksma mitu miljonit eurot. Ehk siis tegi Allas omale linnaelanike raha eest valimiskampaaniat. Saatuse irooniana ei saanudki lasteaed valimisteks valmis, seda ehitusfirma saamatuse tõttu. Raha eest, mis läks kaotsi Sõlekese ehitusega, oleks saanud korda teha kõik Võru linna lasteaiad.

Võrus on räägitud, kui palju on Allas linna heaks ära teinud. Tegelikkus on sootuks vastupidine: ükski linnapea pole linna huve nii palju kahjustanud. Kaotatud miljoneid ei suuda Allas ega tema järeltulevad põlved tagasi teenida.

Jüri Luik peab Allase saamatuse põhjuseks vähest haridust ja haritust. Allas sobiks tema väitel mitte linna, vaid kultuurimaja juhtima.

Viimased uudised