Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuvatõmmis.

Arkansase osariigis elav 37-aastane Nathaniel räägib videos, et on suhtes oma 1998. aasta Chevy Monte Carlo-ga ja talle meeldib oma autot „põrutada”.

Seksuaalsuhe autoga algas mehel juba 2012. aastal. Talle meeldib end oma armsama vastu suruda. Auto on mehe väitel meessoost ning ta kutsub teda hellitavalt „Chase”.

Üks asenditest, mis mehele meeldib, on olla auto all. See võimaldab „erilist” ühet. Mees tunnistab, et masturbeerib tihti oma auto juures.

Nathaniel põeb objektofiiliat, kus inimesel tekib seksuaalne või romantiline suhe mõne esemega. Mõned teadlased on väitnud, et sel võib olla seos autismiga.

Varem on tulnud oma objektofiiliaga kapist välja 23-aastane sakslanna Sarah Rodo, kel on seksuaalne suhe Boeing 737 lennuki mudeliga ning kes soovib lennuki mudeliga abielluda.

Nathaniel räägib, et ostis oma kallima 2007. aastal ja tundis kohe erilist seksuaalset tõmmet. Ta ütleb autole tihti: „Armastan sind, kallis.”

Nathaniel räägib, et talle meeldib istuda auto sees ning nõkutada end vastu rooli. Ta ise ütleb, et ei saa aru, miks see nii on, aga ta armastab oma Chase’i.

Nathaniel räägib, et tema kiindumus autodesse algas juba teismelisena, aga algul ta selle peale eriti ei mõelnud. Ta on käinud eri naistega, aga kellegagi pole olnud sellist tõmmet nagu Chase’iga.

Algul varjas mees 5 aastat oma seksuaalsuhet autoga, kartes, et teda võidakse hakata kahtlustama objektofiilias. Ta tunnistab, et kardab, et inimestele võib see tunduda vastik.

Nathaniel pole kaugeltki esimene, kes on seksinud autoga. 2018. aastal vahistati Kansase mees, kes toppis oma riista auto sumbutajasse. Politseinikud pidid mehe uimastama, kuna ta ei allunud korraldustele autoga seksimine lõpetada.

Viimased uudised