Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Facebook

Praegu 25-aastane kanada naine sündis ilma ühe käe ja tavapärasest lühemate jalgadega, kuna tema emale tehtud abort ebaõnnestus ja laps jäi ellu.

Charlie Rousseau sündis puudega, kuna tema emale tehtud abort ebaõnnestus. Ta kasvas Quebeci maakonnas üles nagu tavaline laps ja ei saanud oma „erilisusest” aru enne, kui oli teismeline, vahendab Daily Mail.

Kui naine oli teismeline, rääkis talle ema, kuidas oli lasknud teha aborti, aga see ei õnnestunud. Praegu raadiosaatejuhina elatist teeniv naine rääkis, et arstid olid soovitanud tema vanematel lapse alles jätta. Et lapsest vabaneda, oleks vanemad pidanud kohtusse minema, aga nad ei soovinud asja suure kella külge panna.

Naine ise räägib, et ei tee oma puudest välja ja püüab elada sellist elu nagu kõik teised, reisides ringi mööda maailma.

Charlie kasvas üles nagu tavaline laps, vanemad panid ta tavakooli. Ta ei saanud oma puudest aru enne kui oli 16-aastane. Ta sai oma erilisusest aru siis, kui hakkas poistega käima. Ta ütles, et poisid pidid temaga suudlemiseks allapoole kummarduma. See oli aeg, mil tema ema tunnistas talle, et tema erilsus oli seotud ebaõnnestunud abordiga.

Naine alustas raadios saatejuhina 19-aastaselt. Pärast seda reisis ta Suurbritanniasse, kus õpetas koolides prantsuse keelt. Pärast seda on ta reisinud mitmel pool maailmas, ta on käinud Mehhikos, Ibizal, Portugalis ja Austraalias.

Ta räägib, et inimesed on igal pool olnud väga sõbralikud ja abivalmid. Alles koroona pandeemia sundis naise paikseks kodumaale Kanadasse jääma.

Naine pole mõelnud kunagi iluoperatsioonide peale. Talle on tehtud proteesid, aga ta eelistab kasutada omaenda jalgu.

Siin on video naisest:

@charlierousseau22Qui conduit avec ses deux mains ?certainement pas moi😅😂♬ son original – Charlie Rousseau

@charlierousseau22 Comment je m’habille ? ☀️ #foryou #questions #commentjefait #xyzbca #howidoit #clothes ♬ son original – Charlie Rousseau

@charlierousseau22 En attendant d’avoir une coiffeuse personnel 😅 #cheveux #dyson #airwrap #foryou #makemyhair #unbound #xyzbca ♬ son original – Charlie Rousseau

@charlierousseau22 Comment je fais pour tenir mes ustensiles? Avec une invention simple & efficace. #autonomie #foryou #ustencile #adaptation #thankdad ♬ son original – Charlie Rousseau

Viimased uudised