Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Sangaste safari

Tüdinud kodus passimisest? Stroomi randa ja Viru rappa või Taevaskotta pole mõtet trügida. Mida siis teha? Kuidas veeta lahedalt aega oma perega, et see oleks ka turvaline?

Sangaste safari kodukal on järgmine info:

Tulge Sangastesse safarile – veedate päeva värskes õhus, naudite imelist kevadist loodust, seiklete võimsate džiipidega raskestiläbitaval maastikul, külastate Krahv Bergi rajatud Sangaste lossi ning Astronoom Struve maakera mõõtmise nullpunkti, satute N. Liidu salajasse raketibaasi ja proovite käe- ja silmaosavust märkilaskmises, maitsete imelisi Sangaste Rukkiküla koduseid suupisteid ning valmistate ise endale maistva lõkkelõuna. Õhtu lõppeb kuuma leilisauna ja kümblustünniga, mis köetud vaid teie perele. Soovi korral leiame ka turvalise öömaja (lisatasu eest).

Kuidas see käib? Saabumisel saate enda käsutusse safaridžiibi (vajalik b-kategooria juhiluba), kuhu mahub koos juhiga 9 inimest. Auto on eelnevalt keemiliselt puhastatud ja desinfitseeritud. Kõik seiklejad saavad näomaski ja kummikindad ning seejärel algabki seiklus, tuleb sõita lihtsalt juhtdžiibi sabas.

Tingimused: Kogu seltskond on üks leibkond, mitte selleks puhuks kogunenud kamp. Giididest hoidume vähemalt 2 meetri kaugusele. Kasutame pakutavaid desinfitseerimisvahendeid, kanname maske ja kindaid.

Hind perele (kuni 9 inimest) – 500 raha – sisaldab kõiki kulusid (safariseiklused, toit, külastused, üllatused, saun).

Viimased uudised