Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eksivad need, kes väidavad, et ajakirjanduses vaid kirjutatakse-kirjutatakse, aga midagi ei muutu. Täna pani Lõunaeestlane asjad liikuma. Kui algul teatas Võru abilinnapea Sixten Sild, et linnal pole raha, et valgustada Kubija suusaradasid õhtul kella 22ni ja nädalavahetustel, siis vahetult pärast Lõunaeestlase sekkumist andis abilinnapea teada, et suusarajad on alates 15. veebruarist valgustatud IGA PÄEV kella 22-ni.

Sixten Sild teatas järgmist: „Nüüd pange aga tähele! Kuna praktika on tõe kriteerium, siis testib linnavalitsus Kubja raja valgustust kl 22-ni kõigil nädalapäevadel alates 15. veebruarist kuni kevadise valge ajani. Seejärel analüüsime praktilist kogemust ja otsustame milline oleks mõistlik lahendus edaspidiseks. Head hilisõhtust liigutamist soovib abilinnapea Sixten Sild!”

Nüüd jääb vaid loota, et inimeselt aktiivselt terviseradasid kasutavad. Ühtlasi palju tänu linnavolikogu liikmele Anti Haugasele, kes teema nö suure kella külge pani ja linnavalitsusele vastavasisulise arupärimise esitas.

Teie LÕUNAEESTLANE.

Viimased uudised