Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Vastseliina, Misso ja Meremäe valla uue piirkonnapolitseinikuna asus tööle Peeter Piirmann.

Pika staažiga korrakaitsja Peeter Piirmann asus piirkonnatööd tegema seoses senise Võru piirkonnavanema Dmitri Kulaga suundumisega teisele tööle politsei- ja piirivalveametis, teatas Lõuna prefektuuri pressiesindaja.

Piirmann on politseis töötanud 17 aastat, millest suurema osa on ta tegutsenud just piirkonnapolitseinikuna ning viimased kaks aastat patrullpolitseinikuna.

„Olen kohalikele elanikele nõu ja jõuga abiks igal hetkel ning julgustan aegsasti helistama, kui politsei abi on tarvis,” ütles Peeter Piirmann.

Vastuvõtuaegades muudatusi ei tule ning endiselt jääb piirkonnapolitseinik kohalikes vallamajades inimesi vastu võtma iga kuu esimesel teisipäeval

Politsei kutsub kohalikke elanikke üles jagama piirkonnapolitseinikule tähelepanekuid, mis turvalisust õõnestavad või mille läbi turvalisust tõsta saaks.

„Kui inimesed teatavad aktiivselt oma murekohtadest, saab nende lahendamiseks midagi ette võtta. Kui aga probleemidest teada ei anta, puudub võimalus ka nendega tegelemiseks ning õigusrikkumised jätkuvad,” lisas Piirmann.

Lõunaeestlane

Viimased uudised