Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Õpilasfirmade laat Värskas. Foto: Reigo Teervalt

Laupäeval, 2. detsembril kell 11-15 toimub Värska kultuurikeskuses IV rahvusvaheline õpilasfirmade konkurss laat „Üle piiri turundus“.

Konkurss-laat „Üle piiri turundus“ on saanud juba Värskale nii omaseks, et kohalikud teavad seda ilma tutvustamata. Õpilasfirmade laat toob ka sel aastal Värskasse kokku ärksamad noored ettevõtjad kogu Eestist, välisriikide õpilasfirmad tulevad Leedust ja Venemaalt. Müügiala on seekord pilgeni täis – kaubaga saab täidetud lausa 35 müügiboksi.

Laadal müüakse kaupa, mida tavaliselt poest ei leia. Õpilasfirmad on alati üllatanud uute, praktiliste ja nutikate toodetega. Seekord leiate kaubavalikust muu hulgas seda, mida oleks aasta lõpus mõistlik soetada – korduvkasutatavad kalendrid, käsitööseebid, šokolaaditaskud, telefonikaaned, looduslikud savimaskid, puidust disainlambid, küünlaalused, disainitud tassid, köögitarvikud, taaskasutusmaterjalist padjad, erinevad mängud, nutitarvikud ja palju muud huvitavat.

Lisaks esemetele pakutakse küllaga toidukaupa – nii traditsioonilisi tooteid kui ka innovaatilisi ampse.

Võimalikult suur külastajate arv tagab noortele ettevõtjatele hindamatu väärtusega müügikogemuse. Kuigi eesmärgiks ei ole võistlemine, jagatakse noortele ettevõtjatele laada lõppedes ka mitmeid preemiaid – laadal hindab õpilasfirmasid žürii. Laadapäev toob kindlasti palju üllatusi nii noorte müügioskuse kui ka huvitavate toodete-teenuste näol.

„Ootan suure põnevusega, millised on need tooted, millega 35 firmat turule tulevad ja loodan väga, et lõunaeestlased tulevad kaupa uudistama ja noori toetama. Pealegi on jõulude eel hea tulla vaatama, mida noored endale soovivad – laadal müüakse just selliseid asju, mis noortele endile meeldivad,“ sõnas konkurss-laada peakorraldaja Ingrit Kala.

Konkurss-laada korraldamine toimub Setomaa arenguprogrammi toel ja oma panuse annab Setomaa vallavalitsus.

Viimased uudised