Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

SDE Valga ja Tõlliste osakonnad valisid tulevase Valga vallavolikogu esimehe kandidaadiks Rein Randveri ja Valga vallavanema kandidaadiks Kalev Härki.

„Usun, et oleme suutnud aastate jooksul tõestada – usaldades meile, sotsiaaldemokraatidele, omavalitsuse juhtimise, siis meie oma lubadused ka täidame,” ütles Kalev Härk, tuues näiteks kolemajade lammutamise Valgas.

Rein Randver rõhutas, et uues 27-liikmelises volikogus tuleb keskenduda oma valla inimeste kaasamisele ning võrdsete võimaluste loomisele kõigile vallaelanikele, sest iga inimene on väärtus.

„Igal pool Valga vallas peavad olema tagatud tingimused inimväärseks eluks – nii maapiirkondades kui ka linnas,” kinnitas Randver.

Valga linnavolikogu valis Kalev Härki linnapeaks 2011. aasta märtsis ja selles ametis töötab ta praeguseni. Enne seda oli ta Valga maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna juhataja ning aastatel 2007-2010 täitis Härk Valga maavanema kohuseid.

Rein Randver on praegu Tõlliste vallavolikogu esimees. Varasemalt on ta olnud Riigikogu X ja XII koosseisu liige, aastatel 1992–2003 töötas Valga maavalitsuses abimaavanema ja maavanemana ning 2006–2007 oli keskkonnaminister.

LÕUNAEESTLANE

Viimased uudised