Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Valga VV

Nüüdsest näeb Valga linnapildis ka jalgrattapatrulli. Valga vald andis oma panuse, et abipolitseinikud saaks liigelda turvaliselt ja kiirelt, olla kohal seal, kus neid kõige rohkem vajatakse.

Valga valla toetusel sai kauplusest Valga Maraton Spordikaubad soetatud kaks Classic jalgratast koos turvavarustusega. Vallavanem Ester Karuse, kes on ka ise abipolitseinikuna tegev, märkis järgmist: „Meil on hea meel, et viimastel aastatel on Valka lisandunud palju noori abipolitseinikke, mis näitab, et amet on just noorte hulgas populaarne. Abipolitseinikud olid koos vabatahtlikega kriisi ajal suureks toeks avalikku korda hoides ja nõuete täitmist jälgides. Täname Valga valla poolt kõiki abipolitseinikke, kes aitasid eriolukorra ajal viirust tõkestada,” lisas Karuse.

Eriolukord andis kinnitust, et abipolitseinikud on asendamatu jõud Eesti avaliku korra tagamisel. Üle 450 abipolitseiniku üle Eesti panustas eriolukorra ajal turvalisuse tagamisse ja seda kokku üle 35 000 töötunni. Abipolitseinikud kontrollisid tegevust piiridel, 2+2 reegli ja muude piirangute täitmist linnaruumis ja kaubandusettevõtetes, hoidsid ära avalikke kogunemisi. Aitäh, abipolitseinikud!

Viimased uudised