Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Alina Korsmik lastega. Foto: Valga vv

Reedel, 10. mail toimus Lüllemäe Kultuurimajas Valga valla emadepäeva pidu. Üheskoos tähistati eesolevat emadepäeva ja anti üle Valga valla aasta ema tiitel.

Emadepäeva peol tervitas külalisi vallavanem Monika Rogenbaum. Külalistele esinesid Lüllemäe Kultuurimaja pilliringi lapsed Koidu Ahki juhendamisel, Lüllemäe Põhikooli lapsed Cahtlen Haugase juhendamisel ja saatest „Ma näen su häält” tuttav Olev Mäe.

Aasta ema tiitlile esitati sel aastal kaks kandidaati. Aasta ema nominendiks oli esitatud Kaidi Valdma ja aasta ema tiitli pälvis Alina Korsmik.

Aasta ema nominent Kaidi on tubli ema, kes õpetab oma lapsi hoole ja hingega. Ta korraldab lastele põnevaid mänge, tutvustab loodust, veedab nendega aktiivselt aega ja kaasab oma tegemistesse ka teiste perede lapsi. Lisaks tutvustab ta erinevaid loomi ja linde kohaliku kooli lastele.

Valga valla aasta ema Alina on vapustav kuue lapse ema, kes hetkel on küll lastega kodune, kuid kes sellele vaatamata tegutseb väga mitmel rindel. Alina toimetab vabatahtlikuna Valgamaa Lasterikaste Perede Ühingus ja Kaagjärve raamatukogus, kus aitab korraldada naiseklubi tegevust. Alina on väga südamlik ja särasilmne ema, kes on nii oma pere ja eriti Kaagjärve kogukonna keskmes tõeline pärl. Ta on oma panusega aidanud muuta Kaagjärve kogukonda aktiivsemaks ja ühtsemaks.

Palju õnne!

Viimased uudised