Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Iisrael on maailmas praegu kole näide selle kohta, kuidas pärast aktiivset vaktsineerimist kasvas plahvatuslikult koroonaga nakatumiste arv. Nüüd on ülejäänud vaktsiinidele lootma jäänud riigid hirmul, et neid tabab Iisraeli saatus.

Usinalt inimesi vaktsineerinud Iisraelis on praegu nakatumiste tase kõrgeim terves maailmas. See on tekitanud teistes kõrge vaktsineeritusega riikides Ühendkuningriigis ja USA-s hirmu, et uue laine eest pääsu pole, vahendab Daily Mail.

Iisraelis on olnud rekordiliselt palju nakatumisi juba mitu nädalat alates augusti keskpaigast vaatamata sellele, et riigis on vaktsineetuse tase üks kõrgemaid terves maailmas.

Iisraelis on hakatud viimases hädas inimesi vaktsineerima kolmandate vaktsiinidoosidega ja seda tahetakse korrata teistes riikides. Ühendkuningriigis oodatakse koroonaplahvatust juba järgmisel nädalal, kuna lapsed läksid kooli.

Ühendkuningriigis loodetakse nüüd selle peale, et vaktsineermisel oli abi 12 nädalast kahe doosi vahel, võrreldes soovitusliku 3 nädalaga.

Viimased uudised