Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

ülo tulik

Riigihalduse minister Mihhail Korb kutsus oma nõunikuks endise Võru maavanema ja riigikogu liikme Ülo Tuliku, kes pole veel oma sõna öelnud.

„Riigihalduse minister Mihhail Korbi sõnul vastab tõele, et tal on plaan võtta oma nõunikuna tööle Ülo Tulik,” kinnitas rahandusministeeriumi pressiesindaja Karel Hanni Lõunaeestlasele saadetud teates.

Tulik hakkaks ministrit nõustama riigireformi ja eeskätt maavalitsuste reformi teemal, kuid praeguseks pole kokkulepet veel sõlmitud. Töö oleks osalise koormusega.

Ülo Tulik kinnitas Lõunaeestlasele, et on pakkumise Keskerakonda kuuluvalt Korbilt saanud, kuid pole seni töökohta vahetanud.

„Ettepanekut parteisse astumiseks Korb pole teinud, vaid on soovinud nõustamist maavalitsuste likvideerimisega seotud küsimustes ja haldusreformi osas,” lisas Tulik.

Ülo Tulik on olnud Võru vallavanem ja linnapea, Võru maavanem ning kuulunud riigikogu eelmisesse koosseisu. 2001. aastal liitus ta erakonnaga Res Publica, kuid astus mullu aprillis Isamaa ja Res Publica Liidust välja, olles nüüd parteitu.

Arved Breidaks

Viimased uudised