Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuigi koroonakriisi algul prognoositi lahutuste hulga suurenemist, siis näitab Briti uuring hoopis vastupidist: pered on hakanud rohkem kokku hoidma. Tülitsetakse vähem, magatakse ja süüakse rohkem.

Siiski, 30 protsenti küsitlusele vastanutest märkis, et nende enesetunne on halvenenud. Samas selgus uuringust, et inimesed naudivad rohkem oma tööd, veedavad rohkem aega lastega ja seksivad rohkem – aga seda vaid siis, kui nad on abielus, vahendab Daily Mail.

Nooremas vanusegrupis 18-24 märgiti, et seksitakse vähem kui muidu. See on põlvkond, kes elab veel vanematekodus. Samas need, kes on suhtes märkisid, et soovivad rohkem olla koos oma partneriga. Kokkuvõttes märkis 26 protsenti vastajatest, et nende suhe on paranenud ja vaid 13 protsenti märkis, et suhe on kehvem.

Ainult 9 protsenti vastanutest märkis, et lahutuse tõenäosus on suurenenud, 27 protsenti märkis, et lahutuse tõenäosus on vähenenud. 45 protsenti vastanutest tahab lastega rohkem koos aega veeta, ja 13 protsenti vastas, et tahaks lastega vähem koos olla.

Uuring tõi veel välja, et inimesed tülitsevad vähem, teevad rohkem trenni, ning söövad, joovad ja magavad rohkem. Vastanutest 30 protsenti märkis, et enesetunne on halvenenud, samas kui 23 protsenti märkisid, et enesetunne on paranenud. Üks põhjus enesetunde halvenemiseks võib olla raha: 38 protsenti märkisid, et sissetulekud on vähenenud, kui vaid 11 protsenti märkisid, et sissetulekud on suurenenud.

Uuringu viis läbi firma Deltapoll ja küsitleti 1 564 täisealist Briti elanikku vahemikus 30. aprillist 1. maini.

Viimased uudised