Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei pilt.

Politsei andis teada, et pakkus esmaspäeval abi Valgast Tartu poole suundunud naisele, kes oli segadusse sattunud.

Politsei kirjeldus toimunud kohta on järgmine:

Eile märkas politsei Valgast Tartu poole suundumas naist, kes tundus olevat segadusseisundis. Pealekauba kõndis ta 20-kraadise lõõskava päikese all pika paksu talvemantliga.

Ärge muretsege, moepolitsei soovitab ikka praegusel kevadhooajal mistahes tegumoega mantleid kanda – selle pärast politsei ei sekku. Aga antud juhul tundusid ilmastikule sobimatu riietuse kõrval ka naise kõnd ja käitumine väga kahtlased. Seda enam, et lähistel on eakate hooldekodu, kust vahepeal ikka mõned elanikud plehku panevad.

Politseinik tegi prouaga juttu. Proual suuremat jututuju ei olnud. Politseinik küsis dokumenti. Proua pistis oma passi politseinikule pihku. Siis algas pisike detektiivitöö, mille tulemusel selgus, et … suvesoojas talvemantliga ringi tuuritanud proua oligi hooldekodust plehku pannud. Aga… mitte mõnest Valgamaa omast, vaid mitmesaja kilomeetri kauguselt – Riia lähistelt hooldekodust.

Me ei tea, kas prouat võis innustada Kristjan Jaak Peterson, kes vantsis samamoodi Riiast Tartusse. Selleks aga, et super-maratoonlane kõhu täis ja turvalise öömaja saaks, võtsime ta autole ja viisime Läti piirile, kus naaberriigi kolleegid ta oma hoole alla võtsid

Läks hästi, et meeltesegaduses proua teises riigis teab kuhu seiklema ei jäänud. Kui sinagi näed midagi kahtlast, ära pelga sekkuda, suhelda, küsida, et äkki vajatakse abi. See võib päästa kellegi elu.

Viimased uudised