Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Portugal Resident

Tunnustatud Portugali arst ja endine presidendikandidaat Fernando Nobre võttis sõna Portugali otsuse vastu lasta üle 12-aastased lapsed ära vaktsineerida.

Dr Nobre hoiatas, et ametivõimud sellega ei piirdu: „Nad on juba teatanud vaktsiinidest 6-12-aastastele ja siis 2-5-aastastele. Mis edasi? Kas edasi tulevad emakasisesed (vaktsineerimised)?”

Dr Nobre ütles, et oma lapsi ja lapsepapsi ta koroona vastu vaktsineerida ei luba. Poliitikute tegevust laste vaktsineerimisel nimetas ta aga „uskumatuks”, vahendab Portugal Resident.

Arst märkis, et pole saladus, et laste vaktsineerimise otsustasid ära poliitikud, kuna asjatundjate hulgas pole selles osas üksmeelt. Portugali meditsiininõukogu eetikakomisjon andis teada, et 12-15-aastaste laste vaktsineerimise mõjude kohta pole veel piisavalt infot.

Fernando Nobre on olnud pandeemia algusest peale alternatiivsete lahenduste pooldaja ja ta pole olnud nõus väitega, et tegemist on „hirmsa haigusega”. Samuti ei pea dr Nobre tõeseks PCR testide tulemusi, mis on tema väitel 93-97 protsendi ulatuses valepositiivsed.

Dr Nobre on Portugali meditsiinilise ühingu AMI (Assistência Médica Internacional) asutaja ja ta on töötanud palju välismaal selliste raskete nakkushaigustega nagu Ebola. Seetõttu on dr Nobre poolt välja öeldut väga raske vaidlustada.

Viimased uudised