Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pühajärve rand. Foto: Otepää vv

Eelmisel aasta suvel jõudsid lõpule Pühajärve ranna-ala renoveerimistööd. Lähenemas on suvehooaeg ning Pühajärve rand tervitab kõiki 25. mail kell 19.00 vägeva avamispeoga. Petsi BMW-ga viib kõik seiklushimulised Pühajärvele ansambel Smilers.

Lisaks Smilersile astub üles DJ Tarrvi Laaman ning kavas on üllatusesinejad, avatud on rannakohvik. Avamispidu on kõigile tasuta!

„Otepää on küll rohkem tuntud, kui talvepealinn, aga tegelikult on meil siiski kaks hooaega – talv ja suvi. Siinkohas tervitame suvepealinna Pärnut, meil küll merd ei ole, ent maaliline Pühajärv pakub mitmeid puhkusevõimalusi. Otepää valla poolt läbi viidud ranna uuendamine muudab suvepuhkuse kindlasti meeldejäävamaks,” märkis Otepää vallavanem Jaanus Barkala.

Pühajärve rannas on vahetatud rannaliiv, valminud uus ja kaasaegne ujumissild ning lastele oma akvatoorium ja mänguväljak. Paigaldati uued varjualused, riietuskabiinid ja pingid ning uuendati ka rannahoonet. Pühajärve laululava on samuti saanud uued pingid, trepiastmestiku ja kiviparketi.

„Aastaid oleme seda hetke oodanud, täna on see käes. Pühajärve laululava ala ja rand on saanud värske ja kaasaegse kuue, mis kindlasti tõstab piirkonna külastatavust nii kohalike kui ka Otepää külastajate seas. Töötame selle nimel, et lisaks olemasolevatele kultuurisündmustele lisanduks neid Pühajärve äärde veelgi, tingimused selleks on täna meie poolt igati loodud,” lisas Otepää Kultuurikeskused juhataja Jorma Riivald.

Pühajärve laululaval toimuvad traditsioonilised suveüritused – Pühajärve Jaanituli ja Retrobest, lisaks sellele toimetavad talvisel ajal rannas talisuplejad. Pühajärve rand on rannavalvega rand, siin saab rentida Pühajärve Paadisadamast veesõidukeid ja Otisurfist SUP-laudu. Kehakinnitust pakub Pühajärve Rannakohvik. Tõukekelgu- ja tõukerattamatku korraldab Pühajärve ümbruses Loodusturism.ee, nii et tegevust jätkub siin kõigile!

Vaata lisa: https://www.facebook.com/events/8274537702561064

Viimased uudised