Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tõrva valla aasta ema 2020 Ulvi Karu perega. Foto: Tõrva VV

Täna, 10. mail kell 11.00 toimunud emadepäeva kontserdi otseülekandes kuulutati välja Tõrva valla aasta ema 2020, tiitli pälvis Ulvi Karu.

Tänavune emadepäeva kontsert oli eriolukorrast tingituna teistsugune ning toimus Youtube’i vahendusel otseülekandena. Kingituse aasta emale juhtis drooniga kohale Tõrva vallavanem Maido Ruusmann.

Ulvi Karu on üles kasvatanud kolm last ning on vanaema kolmele lapselapsele. Tema kandidatuuri esitas tema tütar Katre Liiberg, kes iseloomustab Ulvit kui heasüdamlikku, hoolivat ja hella inimest. Ulvi Karu on eesti keele õpetaja Valga põhikoolis ning on varasemalt töötanud ka Tõrva gümnaasiumis ja Ala põhikoolis. Lisaks eesti keelele õpetab Ulvi õpilastele ka kannatlikkust ja sihikindlust. „Meie ema ei käsi meid tegema tema arust õigeid valikuid, vaid jagab soovitusi ning laseb valida meile õigena tunduva tee,“ kirjeldab Ulvi Karu põhimõtteid tütar Katre.

Aasta ema tiitlile esitati kokku seitse nominenti: Evely Jakobson, Reet Leppik, Ulvi Karu, Elme Maamägi, Urve Niinemets, Maire Riit ja Giia Timpson. Aasta ema komisjon otsustas anda välja eripreemia kõige südamlikuna ettepaneku eest Evely Jakobsonile, kelle kandidatuuri esitasid tema kaks väikest last.

Nominendid said kingituseks tordi, lillekimbu ja Tõrva sümboolikaga peapaela. Salvestust otseülekandest saab järele vaadata siit: https://youtu.be/8o5oPSfiwNA

Viimased uudised