Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kõrvaklapid on head kaaslased, kui olete reisil, kontoris või mujal, kus taustahelid teid segavad. Lisaks annavad need võimaluse minna segamatult oma maailma, võimaldades olla ka rahvarohkes ühistranspordivahendis üksinda.

Kõrvaklapid on kas juhtmega või bluetoothi kaudu ühendatavad. Viimaseid on vaja laadida, see-eest on sõltumatud juhtmetest, mistõttu saab neid ühendada erinevate seadmetega. Laias valikus bluetooth kõrvaklappe on saadaval Kaup24 veebipoes.

Mürasummutavad kõrvaklapid tagavad täieliku segamatuse. Tihti tagavad selle suured paksu polstriga kaetud kõrvapealsed klapid. Lisaks on olemas ka digitaalne summutus, kus kõrvaklapil olevad mikrofonid tekitavad vastandfaasis helisignaali.

Kõrvaklappide valik on lai, kuid igaüks leiab sealt endale sobivad. Saadaval on nii kõrvasisesed kui ka kõrvapealsed klapid. Toome teieni parimad mürasummutavad kõrvaklapid.

Sony WH-1003XM3

Tegemist on uuendatud Sony disaini ja täiustatud mürasummutuse tehnoloogiaga. Uue disaini tõttu sobib ta paremini inimese pea kujuga ja on mugavad kanda ka pikka aega. Need klapid kasutavad mitmetasemelist mürasummutust, mis võimaldab kuuljale ainult need helid, mida ta soovib. Kui on vaja kuulda vaikseid helisid, saab neid lasta läbi mürasummutuse.

Kõrvaklappide juhtimine käib sarnaselt eelmise mudeliga puutetundliku pinnaga väliskülje abil. Samuti saab kasutada ka vastavat mobiilirakendust. Aku tööaeg koos mürasummutusega on ligikaudu 30 tundi. Kümneminutiline kiirlaadimine võimaldab saada 5 tundi tööaega.

Beats Studio 3

Beats Studio kõrvaklapid on parima aku tööajaga, mis on ligi 40 tundi. Klapid on varustatud spetsiaalse W1 mikrokiibiga, mis analüüsib helisid 50 000 korda sekundis. Samuti eemaldavad need klapid tarkvara abil kõik, mis muusika kuulamist segavad. W1 kiip aitab ühendada automaatselt Apple seadmetega, seega saate ühe nupuvajutusega ühendada need klapid nii iPhone’i kui ka MacBookiga.

Klappe on võimalik kokku voltides muuta kompaktseks. Kõrvaklappide korpus on plastikust, kuid pinnatöötlus on sametine, andes pehme ja sooja tunde. Ergonoomiline kalle sobitub täpselt pea kujuga. Suletud tagaosa hoiab muusika kindlalt kõrva suunatuna ja müra eraldatuna. Plastik teeb klapid kergeks, mistõttu on neid mugav kaasas kanda.

Bose QuietComfort 35 II

Tegemist on kõrvaklappidega, mis oma suuruse kohta on väga kerged. Samuti on neil suured pehmed kõrvapadjad ja vastupidav plastikust korpuse kate. Sangade pikkus on reguleeritav ja kuulari väline kate on korrosioonikindel.  Pikemal kuulamisel on sanga poolt avaldatav surve optimaalne. Kuna kuulariäärised on pehmed, lisavad nad optimaalset mürasummutust. Lisaks on olemas erinevad mürasummutamise režiimid.

Kõrvaklappidel on hea helikvaliteet, kuid on ka mugavad kasutada. Bluetooth või NFC abil saab neid ühendada samaaegselt 2 seadmega. Aku kestab kuni 20 tundi, 15 minutit laadimist annab juurde kuni 2,5 tundi kasutusaega. Komplektis on kaasas ka spetsiaalne kott, mille abil on kõrvaklappe mugav endaga kaasas kanda.

AirPods Pro

AirPods Pro kõrvaklapid on võrreldes varasema mudeliga lühema latentsusajaga, mis tähendab, et heli jõuab seadmest klappidesse kiiremini. Klappide otsad on vahetatavad. Võrreldes eelneva mudeliga on AirPods prod veekindlad, mis teeb nad heaks kaaslaseks trenni tegemisel. Spetsiaalne süsteem aitab tasakaalustada rõhuvahesid. Mürasummutus toimib nii muusika kuulamisel kui ka kõnede tegemisel.

Adaptiivne ekvalaiser aitab paremini esitada erineva sagedusega helisid. Bassi osakaal on suurem tänu suuremale korpusele. Klappidel on saadaval ka Transparency Mode, mis võimaldab samaaegselt kuulata helisid nii ümbritsevast keskkonnast kui ka klappidest. Mürasummutusrežiimis saab muusikat kuulata kuni 4 tundi, kõnede tegemisel kestab aku 3,5 tundi. Tänu laadimiskarbile on võimalik seda pikendada tunni võrra.

Jabra Elite Active 75t

Need juhtmevabad kõrvasisesed klapid püsivad kindlalt kõrvas, mistõttu on neid mugav kasutada sportides või trenni tehes. Klapid on varustatud IP57 kaitseastmega, mis tagab vee- tolmu- ja higikindluse. Ühe laadimisega peab aku vastu 7,5 tundi, laadimiskarbi abil on seda võimalik pikendada kuni 28 tunnini. Muusika ja kõnede juhtimiseks saab kasutada virtuaalset assistenti, olgu selleks Siri, Alexa või Google Assistant, mis on saadaval ühe puudutuse abil.

Klappe on võimalik ühendada kuni 8 seadmega, millest kaks saavad olla korraga ühendatud. Mürasummutus on passiivne, lisaks on klapid varustatud automaatse heli vaigistamisega. Tööraadius on kuni 10 meetrit, mistõttu ei pea te muretsema heli katkemise pärast.

Lisaks kõrvaklappidele on olemas ka bluetooth kõlarid, mille kaudu saate muusikat nautida ka suurema seltskonnaga. Enamasti on nad mõõtmetelt väikesed, mistõttu on neid mugav kaasas kanda, kui soovite minna reisile, loodusesse või sõprade juurde. Kõlarit valides tasub vaadata ka heli kvaliteeti, mis oleneb teie enda vajadustest. Akuga on varustatud enamasti need kõlarid, mis on mõeldud kaasas kandmiseks. Leidub mudeleid, mille aku peab vastu ligi ööpäeva. Oluline on ka laadimise kiirus. Samuti on tähtis vaadata, kas seade on vee- ja ilmastikukindel, kuna sellest sõltub, kus saab kõlarit kasutada ilma, et see katki läheks.

Viimased uudised