Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: erakogu

Teame, kui oluline osa meie eludest, maailmatunnetusest ja -tajumisest on lõhnadel. Lõhnad on vägevad emotsioonide vallandajad ning parfüümid on midagi, mida armastame ning erinevate olukordadega seostame. Neid on rohkelt ning maitseid on nii palju kui inimesi, seda ka lõhnade puhul.

Parfüümid võivad olla väga kallid ning võib juhtuda, et leiate enda jaoks ideaalse lõhna, kuid hind on nii krõbe, et seda pole võimalik kohe kuidagi välja käia, siin tulevad appi parfüümi analoogid.

Lõhnade maailm võib olla müstiline, eksootiline, magus, suviselt mahlane, talviselt vürtsikas, põhimõtteliselt kõike, mida endale ette kujutada võite. Me mõistame, et soov sellest osa saada on tugev ning tahame, et kõik selle võimaluse ka saaksid. Araabia parfüümi analoogide veebipoest leiate tuntuimate nii nišiparfüümide kui muude tuntud parfüümitootjate ja disainerite parfüümi analoogid – Frédéric Malle, Carolina Herrera, Dolce & Gabbana, Hugo Boss ja paljude teised. Enam ei ole vaja kaubanduskeskuse nišiparfüümide poe ees või ilumaailmas kurvalt tõdeda, et elu kallineb ning parfüüm, mida väga tahaksite jääb kättesaamatuks. See on meie missioon – pakkuda sama head, kuid palju odavamalt.

Kui juba teate, mida tahate, siis on lihtne see mugava otsingufunktsiooni abil leida. Kui te täpselt ei tea, mida tahate, kuid teate, mis teile meeldib, siis on iga parfüümi analoogi juures toodud noodid, mida sellest parfüümist leida võib koos kirjeldusega, mida see lõhn endaga kaasa toob. Kui leiate midagi, mis teid tõmbab ja paelub, on tellimuse vormistamine imelihtne. Meie eesmärk on pakkuda kõige taskukohasema hinnaga lõhnanaudingut, mis tooks teile rõõmu pikkadeks kuudeks ja aastateks.

Meie tuntud lõhnad on araabia vormi ümber pannud oma ala spetsialistid, matkides ülitäpselt ning peenelt neid lõhnanüansse ja kogemusi, mis selles vedelas imes esinevad. Kerged parfüümid suveks, tummisemad teatriõhtuks või pikkadeks talveõhtuteks, lõhnad nii noorematele kui vanematele – oleme kindlad, et leiate araabia parfüümi analoogide lehelt oma lemmikud uues kuues, mis pakuvad teile samasugust rõõmu, kuid jätavad eelarvesse rohkem vahendeid, et veeta kvaliteetaega oma perega – miks mitte näiteks piserdada peale veidi parfüümi ning minna nautima üht kena teatriõhtut oma kaaslasega või kaunil kevadõhtul kerget marjast lõhna peale tupsutada ning nautida kaunist kevadist jalutuskäiku mererannal või mõnes kaunis pargis piknikku pidada – tahame aidata teil mälestusi luua. Ja selle mälestuse juurde jääb ka meie parfüümi hõng.

Usume, et ka lõhnal on oma hing ning te tunnete oma lõhna ära. Samuti on lõhnal mälu, need võivad kõige sügavamalt mälusopist tuua välja kõige meeldivamad mälestused ning praegu uusi mälestusi tehes võib meie parfüüm olla just see, mis teile aastaid hiljem mõnd imelist sündmust meenutab. Araabia parfüümi analoogide veebipoest leiate oma maitsele vastava lõhna, millega uusi mälestusi luua ning nautida kvaliteetaega oma kõige lähedasematega. Loome hetki, mis jäävad meelde.

Viimased uudised