Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Kiur Kaasik

Alates tänasest, 1. juunist saavad rattaringluse kasutajad osta rattaga sõitmiseks tunnipileti. Lisaks on uuenenud rattaringluse koduleht, mis on varasemast mobiilisõbralikum ja põhjalikum. 

Tunnipileti hind on 2 eurot, mis on samaväärne bussijuhilt ostetud piletiga liinibussis. Pilet hakkab kehtima ostmise hetkest ning rattaid saab laenutada tunni aja jooksul. Kui rattasõit kestab üle 60 minuti, siis lisandub iga järgneva tunni eest 1 euro sarnaselt praegu kehtivale hinnakirjale. Ühte ratast tohib enda käes hoida kuni 5 tundi, pärast mida rakendub hilinemistasu 80 eurot. Lisaks tunnipiletile saab osta 5-eurose päevapileti, 10-eurose nädalapileti või 30-eurose aastapileti.

Uue pileti loomisega täiendati ka rattaringluse kasutustingimusi, kuhu lisandusid tunnipileti ostmise selgitus ning leppetrahvide vaidlustamise kord. Uued kasutustingimused on leitavad rattaringluse kodulehelt ratas.tartu.ee.

Lisaks tunnipileti kehtestamisele on tänasest rattaringluse kodulehel ka uus välimus. Peamised uuendused on kaasaegsem ja ilusam disain, kiirem toimimine mobiilis ning põhjalikum abi korduma kippuvate küsimuste toel.

Viimased uudised