Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kas plaanite veeta koos enda sõpradega või perega koos mälestusrikast ja kogemusi sisaldavat päeva? Koos veedetud kvaliteetaeg on saanud täiesti uue tähenduse ja elamused ja elamuskingitused on populaarseimad kui kunagi varem. 

Ideaalse kingituse leidmine kellelegi on tihtipeale vaheldumisi raskete otsuste tegemist suure pinge all. Milline kingitus valida mis oleks kindlasti meerepärane ja erinev? Viimaste aastate jooksul on aktiivsed elamused ja tegevused saavutanud suure populaarsuse kingituste seas.

Oleme kokku pannud oma parimad kingitused, mis meie arvates sobivad ideaalselt inimestele keset sündmusterohket päeva. Olenemata sellest, millise sündmuse puhul on oluline tähistada neid inimesi, kes on teile kõige lähedasemad ja kallimad, hoolikalt valitud kingitusega. Jaga seda nimekirja oma pere ja sõpradega või hüüa endale kingitust… sa oled seda ära teeninud!

Millised on parimad kingiideed?

Parimad kingitused tekitavad tõelist rõõmu ja tunnustust. Raske on teada, millised on parimad kasulikud kingitused, mida kellelegile anda, eriti kui sa ei tunne neid hästi või kui tegemist on lähedastega, kellel on kas vankumatult praktiline maitse, kes näivad juba kõike omavat või kes ütlevad sulle, et nad ei taha rohkem asju. Ideaalis tahate leida läbimõeldud, loomingulise kingituse, mis ei tekita segadust, ei ole pelgalt dekoratiivne ja on ehk midagi, millest nad ei teadnudki, et nad vajavad (kuid mida nad lõpuks peavad oluliseks).

 Aktiivse eluviisiga inimesed ei püsi kergesti paikal ja püsivad enamasti liikvel. Mida siis kinkida aktiivsele inimesele kes ei pruugi nautida nii öelda traditsioonilistest kingitustest? Seega uus kogemus on mida ideaalseim kingitus. Vaata mõnda neist kingitustest, mis panevad nende südame kindlasti õigetel põhjustel põksuma. Et aidata teil kingituste otsimisel, oleme koostanud kokkuvõtte parimatest praegu populaarsetest kingitustest, mis on seotud vabaõhu, tervise ja fitnessiga.

 Keskendume hoopis tõeliselt unikaalsete kingituste leidmisele oma pereliikmetele, parimatele sõpradele, töökaaslastele, naabritele või iseendale. Kingituste tegemise hooaeg on ametlikult kätte jõudnud ja oleme oleme uhked selle üle, et meil on igale inimesele teie nimekirjas õige kingiidee.

Kõik need ideed ja 52 muud uskumatut kingitust naistele leiad allpool.

Tegevused aktiivsele päevale

 Ideaalse aktiivse tegevuse või kingituse leidmine võib tunduda hirmutav, kuid võite kindel olla, et need kingitused on teeninud klassiku tiitli mitte ilma põhjuseta. Kingitus “lihtsalt sellepärast” on alati teretulnud – ja vaieldamatult mõjusam kui kiirendatud kingitus.

Aktiivsele inimesele sobivaid kingitusi on võimalik kombineerida igale inimesele sobivalt ja lähtuda nende huvidest. Oleme kirjeldanud järgnevalt mõned kingituste variatsioonid millest võite lähtuda kui olete tegemad kingitust aktiivsele inimesele. Miks mitte alustada meie kollektsioonide sirvimist juba täna? Aktiivsed tegevused kombineerivad uusi elamusi, põnevaid väljakutseid ning lõbusaid hetki. Pakume erinevaid aktiivsed ja ekstreemseid kingiideid.

Järgnevalt leiad parimad kingiideed naistele (jah, isegi neile, kelle jaoks on raske osta, sest neil on juba kõik olemas) ja võib-olla, ainult võib-olla, leiad ka endale mõne vapustava kingituse. Jäid ideedest hätta? Ärge muretsege. Sel aastal oleme panustanud hoolikalt, et tuua teile välja kingitused, mis tulevad alati hästi vastu. Kui plaani aktiivset ja adrenaliinirikast elamust koos pere, sõprade või miks ka mitte kolleegidega siis tasub kindlasti tutuvad meie järgnevalt valitud populaarsematesse elamustesse.

Aktiivsele inimesele sobivaid kingitusi on võimalik kombineerida igale inimesele sobivalt ja lähtuda nende huvidest. Oleme kirjeldanud järgnevalt mõned kingituste variatsioonid millest võite lähtuda kui olete tegemad kingitust aktiivsele inimesele. Miks mitte alustada meie kollektsioonide sirvimist juba täna?

Elamus 1: Laskepakett „Sõbraga lasketiiru” Tondi Lasketiirus

Lasketiir on mitmekülgne tegevus mis pakub arendavaid omadusi nii keskendumisvõime ja kehakontrolli osas. Minge koos sõpruskonnaga proovima midagi uut ja põnevat. Tondi lasketiir on Baltikumi suurim siselasketiir.

Elamus 2: Sukeldumine Rummu Karjääri veealuses vanglas

Rummu Karjäärijärv on ideaalne koht kus proovida sukeldumist. Sukeldumine on vaade teist moodi maailmasse, ja pääsed sukelduma ligi 10 meetri sügavusele. Rummu Karjäärijärve teeb omapäraseks ka see, et karjääri põhjas uppunud mets, mis loob müstilise vaatepildi nii pinnal kui põhjas.

Elamus 3: Elamussõit „5 ringi” Porsche 911 Carrera 4S-ga Pärnus

Kas teile sõpruskond on täis adrenaliinijanulisi ja kiirust nautivaid inimesi? Porche Ring on sääras juhul kindlasti midagi mis pakuks teile huvi. Testige põhjamaade parim ringrada – Porsche Ring. Porsche Ringil saate võimaluse testida 380 hobujõulise Porsche 911 Carrera 4S, mis kiirendab 0-100km/h 4,5 sekundiga.

Elamus 4: Õllespa Tervisekeskuses Harmoonikum Tallinn

Harmoonikumi õllespaa on kombinatsioon rõõmu ja lõõgastumist. See on elamus täis hygget. Proovige koos sõpradega midagi uut ja põnevat õllespaad kogedes.

Elamus 5: Tennise-trenn eratreenerilt Active Studio-s Tallinn

Kui teie sõpruskond on trennihuvilistest inimestest koosnev ja naudite uusi elamusi siis tennise trenn on kindlasti miskit proovimist väärt. Active Studio pakub Tallinnas tenniseelamusi eratreeneriga mis on täiuslik väljakutse mis koos sõpradega esile võtta.

Viimased uudised