Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Twitter

Briti kuningakojas on sündinud kuri plaan saata prints Harry ära Aafrikasse koos oma peatselt sünnitava kaasa Meghaniga, et nad ei varjutaks prints Williami ja abikaasa Kate’i.

Tülist Harry ja Wiliami ning Meghani ja Kate’i vahel on räägitud juba varem. Nad paigutati esialgu eraldi majja elama, aga nüüd on asi läinud nii hulluks, et Harry ja Meghan tahetakse lausa maalt välja saata.

Arvestuslikult läheb Harry ja Meghani ülalpidamine Aafrikas maksumaksjale täiendavalt maksma kokku miljon naela (1,15 miljonit eurot), seda reisikulude, turvalisuse ja abiliste arvelt, vahendab Daily Mail.

Arvatavalt lähevad Harry ja Meghan esialgu Botswanasse või Lõuna-Aafrikasse ja seda kaheks aastaks või isegi enamaks.

Harry on teada-tuntud Eesti sõber, ta käis 5 aastat tagasi Eestis lausa eraldi visiidil, et kohtuda Põlva mehega, kellega ta koos Afganistanis missioonil oli.

Harry on Invictus Games’i (Võitmatute mängude) asutaja ja patroon, neil mängudel on aktiivselt osalenud Eesti sportlased.

The Duke & Duchess of Sussex on Twitter

New page to post information about Harry and Meghan. Any negative comments will not be tolerated and could lead to you being blocked. #MeghanAndHarry #sussexroyal

Viimased uudised