Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutised: Instagram

Bali saare võimud sundisid avalikult oma teo eest vabandama Tšehhi paari, kes oli püha veega koerust teinud ja sellest video sotsiaalmeediasse üles laadinud.

Tšehhi paar võeti ette pärast seda, kui nad olid pannud sotsiaalmeediasse üles video, kus üksteist püha veega ebasündsal kombel pritsisid. Naine on Tšehhi bikiinimodell Sabina Doležalová ja mees tema elukaaslane Zdenek Slouka. Nad külastasid Bali saarel hindu Beji templit. Nad sattusid kriitika alla pärast seda, kui panid üles video, kus Slouka pritsis püha vett Doležalová tagumikule, kui viimane oli seeliku üles tõstnud.

Asi lõppes sellega, et video pani oma Instagrami kontole üles Bali senaator Dr. Arya Wedakarna. Ta nimetas seda siivutuks ja süüdistas paari templi rüvetamises. Inimesed nõudsid Tšehhi paari Balilt välja saatmist ja neile keelu kehtestamist, samuti nende karistamist.

Selle peale saatis Doležalová avaliku vabanduse oma Instagrami konto kaudu. Ta märkis, et ei teadnud, et tegemist on püha veega. Ta lisas, ta end veega intiimsest kohast ei pesnud ja tal olid alukad jalas, samuti on video kustutatud. Pärast seda on paar oma Instagrami kontod privaatseks muutunud.

Kohalikud hindud aga seda vabandust siiraks ei pidanud – kuidas saab templisse siseneda ja mitte teada, et see on püha? Märgiti, et kui ei suuda teiste kultuuri austada, siis pole mõtet sinna reisida. Lisaks vabandusele on Tšehhi paar lubanud teha annetuse kohalikule külale, et asi saaks lahendatud ilma ametlikku süüdistust esitamata.

 

View this post on Instagram

 

Admin baru saja menerima lsg video @sabina_dolezalova_ifbb dari bule yang viral yg diduga melecehkan Pura yg disebut sebut sebagai Pura di Kawasan Monkey Forest Ubud Gianyar. Senator AWK, telah menyampaikan pesan dan nasihat ke orang asing tersebut untuk membuat upacara Guru Piduka yang melibatkan pengempon pura dan warga adat dgn biaya ug dibebankan kepada mereka. Terkait masalah hukum hanya bisa diproses jika ada semeton Bali yg melaporkan ke aparat atau inisiatif dr pihak aparat untuk memproses hal ini. Senator AWK berencana akan memanggil dua Bule Tersebut segera. Demikian update berita ini 🙏 ( admin ) @jokowi @aryawedakarna #wedakarna #awkbali #baliberdaulat #dpdri #mprri #satyagrahabali #hindu #purabali

A post shared by Shri Gusti Arya Wedakarna III (@aryawedakarna) on

Viimased uudised