Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Tõrva VV

Pühapäeval toimub Taagepera lossi pargis Valga maakonna ühine rahvapidu, kui vaadatakse koos laulu- ja tantsupidu „Minu arm“. Selleks puhuks püstitati platsile ka suur telk.

Isegi, kui ilmataat teeb pühapäeval vihmaluugid lahti ja laulupeolised saavad näidata, et nad pole suhkrust tehtud, siis Valgamaa rahvas ei pea muretsema – pühapäevaks saab Taageperra püstitatud suur telk, mille all laulupidu vaadata ja kaasa laulda.

„Kes mõtles, et vihmase ilma tõttu jätab ta üritusele tulemata, siis kinnitame, et selleks ei ole põhjust. Telk kaitseb meid kõigi ilmataadi vingerpusside eest. Võta sõbrad-tuttavad kaasa ja tule pühapäeval Taageperra,” kutsus Tõrva valla kultuurispetsialist Piret Karu.

Valgamaa rahvas on oodatud pühapäeval Taagepera lossi parki, et kõigepealt vaadata kell 10 tantsupeo etenduse salvestust ja kell 14 juba laulupeo otseülekannet. Head ja paremat söögi-joogipoolist pakuvad Taagepera külaselts ja lossispaa Wagenküll. Kohapeal saab uudistada käsitöölaata.

Suurt rahvapidu 14 maakonnas korraldab Rahvakultuuri Keskus koos Kultuuriministeeriumi, Eesti Laulu- ja Tantsupeo sihtasutuse, Eesti Rahvusringhäälingu ja piirkondlike korraldajate abiga.

Foto: Tõrva VV

Viimased uudised