Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

sony reklaam

Paari kuu pärast meediasse jõudva Sony uute kõrvaklappide reklaamklipi üks stseen võeti juuli teisel nädalal üles maausuliste pühamuks olevas Taevaskojas.

„Noormees kuulab võrratus looduses muusikat ja on vaimustuses vabadusest,” võttis Taevaskojas kolmapäeval filmitud stseeni Lõunaeestlase jaoks kokku Nafta Films produtsent Esko Rips.

Kokku on üleilmse levikuga Sony reklaamis neli stseeni, mis kõik on üles võetud Eestis. Lisaks Taevaskojale veel Tallinnas, Lahemaa rahvuspargis ning ühel põllul.

Taevaskotta reklaami tegema jõuti Ripsi sõnul põhjusel, et tegemist oli maagilise kohaga, mis välisprodutsentidele väga meeldis.

„Meie ettevõte tegeleb lisaks filmide tootmisele ka Eesti tutvustamisega välisprodutsentidele, et nad tuleksid Eestisse filmima,” rääkis ta. Kui üldjuhul ollakse välismaa tegijaid võõrustades Tallinna-kesksed, siis Taevaskoda puhul tehti erand.

Tõsi, pisut tuli maausuliste pühapaika filmimise tarbeks „tuunida”. Nii püstitati Neitsikoopa juurde ajutine „kosk”, mille tarbeks vett üles pumbati.

Võttepäev kulges Ripsi sõnul väga hästi. „Välja arvatud tõsiasi, et ilma vastu ei saa ja meil tuli neli tundi [vihma tõttu] oodata,” lisas ta.

12. juuliks oli lagendikule püstitatud võttebaas, kus sagis umbes 60-pealine rahvusvaheline seltskond. Näiteks Taevaskoja stseenis muusikat nautivat noormeest mängis Inglismaalt pärit näitleja.

„Oleme väga tänulikud RMK-le, keskkonnaametile ja maausulistele, kes võimaldasid võtted läbi viia,” lisas Rips.

Eestis filmitud Sony reklaam peaks ekraanidele jõudma paari kuu pärast.

ARVED BREIDAKS

FOTOD: LAURI LEPPIK

Viimased uudised