Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Adrenalin Arena

Ja seda kõike hoolimata huligaanide järjepidevast külastusest. Sedakorda krabati lausa kaameramehelt töövahend ning pisteti plagama. Katuselt laskunud eriüksuse turvamehed püüdsid aga peale pikemat tagaajamist pahareti kinni.

Nii võib kokku võtta FIM Euroopa Superkrossi Meistrivõistluste kolmanda etapi. Kolm päeva ja kolm võistlust ühe jutiga teha on meeletu pingutus kõigilt. Eriti sellisel keerulisel ajal, kui meist mitte väga kaugel käib meeletu sõda. Lisaks 2 aastat Covid-19 piiranguid veel enne seda.

Kogu päev pakkus ülipõnevaid sõite ja juhtumisi, kuid üldjoontes sujus võistlus suurepäraselt. Peakorraldaja Peeter Põldaru võtab võistluse kokku nii: „Ajalugu on tehtud, usun, et tõime Eestisse uue spordiala. Tahan tänada kõiki sõitjaid, kes kõigest hoolimata kohale tulid ning kogu korraldustiimi, kes töötas veatult. Samuti sarja promootorit Kevin Pronier’i Twenty One Sports’ist.”

FIM Europe esindaja Tomas Pavlovcik jäi samuti kogu üritusega rahule. “Olen õnnelik, organisaator (Peeter Põldaru – toim.) tegi suurepärase töö oma tiimiga, kõik vastas FIM nõuetele,” ütles ta. „Väga rahul olen ka rajaehitusega, mille tegid prantslased (Loic Marey ja tema tiim – toim.) ja loodan, et oleme peagi siin võistlustega tagasi.

FIM Euroopa Superkrossi kolmanda etapi võitjad on:

SX 125

 1. Sebastian Leok
 2. Naom Jayal 

SX 250

 1. Axel Boldrini
 2. Kaarel Tilk
 3. Joni Mäkelä

SX MEN

 1. Charles Lefrancois
 2. Cheyenne Harmon
 3. Karel Kutsar

FIM Euroopa meistrid superkrossis 2021 on:

SX 125

 1. Sebastian Leok
 2. Naom Jayal

SX 250

 1. Kaarel Tilk
 2. Axel Boldrini
 3. Eddy Buge

SX MEN

 1. Charles Lefrancois
 2. Thomas Ramette
 3. Karel Kutsar

Kõik ülekanded on järelvaadatavad TASUTA Sport.television.ee portaalis – arhiivis.

Viimased uudised