Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Katrin Laurson

Järgmised seitse päeva, 30. aprillist kuni 6. maini sisustatakse Puhka Eestis FB-leht põlvamaiste postitustega. Puhka Eestis on EASi turismiarenduskeskuse poolt hallatav sotsiaalmeedia kanal, millel on kõige suurem jälgijaskond Eestis – üle 312 000 fänni.

Põlvamaa postitused kajastavad peamisi teemasid ja tegevusi, mida algav suvehooaeg pakub: tegevused peredele ja loodushuvilistele, Põlvamaa tähtsündmused jm. Põlvamaa avapostitus on pühendatud peredele – väiksemaid ja suuremaid avastajaid ootavad Pokumaa, Maanteemuuseum, Cantervilla loss ja teisedki paigad!

„Iga maakond või piirkond saab lehe enda haldusesse üheks nädalaks ning nüüd on järjekord Põlvamaa käes,” rõõmustavad SA Põlvamaa Arenduskeskuse turismiarendusjuht Kristi Kahu ja Põlvamaa turismiinfokeskuse konsultant Jaana Oras. „See on suurepärane võimalus tutvustada meie pakkumisi ja uudiseid veel enne turismisuve nii suurele osale eestimaalastest. Loodame jääda oma postitustega silma ning tekitada inimestes soovi tulla Põlvamaale puhkama!”

Puhka Eestis Facebookis: https://www.facebook.com/puhkaeestis/

Viimased uudised