Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru linna koalitsioonis kütab väidetavalt kirgi Võru vee juhi uus palgasoov. Väidetavalt ei ole mees rahul talle makstava juhatuse liikme töötasuga.

Toimetuse info kohaselt makstakse talle iga kuu 3000 eurot ja sellele lisandub aastas kaks preemiat kokku 6000 eurot. Lähiajal kogunevadki koalitsiooni tähtsamad tegelased arutama härra soove. Väidetavalt küsib mees palgalisa 300 eurot igas kuus juurde.

Koalitsiooni liikmeid paistab häirivat, et veejuht ei suuda ettevõtet tulemuslikult juhtida ilma suurte hinnatõusuteta. Hetkel on AS Võru Vesi esitanud taotluse Konkurentsiametile saamaks 20-protsendilist teenuse hinnatõusu. Ehkki meist enamus teab, kui raske on siinkandis inimestel hakkama saada.

Võru linnavolikogu liikme Tarmo Piirmann kommentaar:
Nii juhtub, kui ettevõtet pannakse juhtima poliitik kellel puudub varasem ettevõtluskogemus ja töö tulemused sõltuvad sellest, palju suudetakse hinda tõsta. Kui poliitikust juhile on lepingu järgi määratud 2 korda aastas preemiat, siis see on kahetsusväärne ja pigem on see lisatasu ning need härra soovid tuleb meil tarbijana kinni maksta. Tuletab meelde väga ütlust: annab partei töö annab ka mõistuse.

LE

Täiendus: AS Võru Vesi osas otsustati jätta ettevõtte juhi palk tõstmata – tal tuleb kõigepealt tööle hakata.

Viimased uudised