Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Mikk Marran. Foto: Master Sgt. Adrian Cadiz/ Vikipeedia

Tänasel RMK nõukogu koosolekul otsustati määrata Mikk Marran RMK juhatuse esimeheks 1. novembrist 2022 kuni 31.10.2027.

„Nüüdsest saame keskenduda sisulistele ettevalmistustele Miku tööle asumiseks juhatuse esimehena. Miku esimeseks ülesandeks saab olema RMK juhatusse sobilike kandidaatide leidmine ja nende esitamine nõukogule kinnitamiseks,“ selgitas RMK nõukogu esimees Randel Länts. Nimelt lõppevad ka senise juhatuse volitused 1. novembrist. Uus esimees ja juhatus kinnitatakse viieks aastaks.

„Lähtun oma töös RMK-le riigi poolt püstitatud eesmärgist, aga minu jaoks on väga oluline ka ühiskonna ootus. Usun, et toetudes ühelt poolt RMK metsaekspertide parimale teadmisele ja kogemusele ning teisalt huvigruppidega suhtlemisele ja nende soovide mõistmisele, suudame üheskoos hoida ja hooldada meie metsi parimal moel,“ tutvustas oma tulevikuplaane tulevane juhatuse esimees Mikk Marran.

RMK juhatuse esimeheks kandideeris 18 inimest, kellest personalifirma Fontes valis kolm kõige tugevamat kandidaati kolmandasse vooru, kust RMK nõukogu omakorda valis juhatuse esimeheks Mikk Marrani.

Mikk Marran on olnud alates 2016. aastast Välisluureameti peadirektor. Marran on lõpetanud Tallinna Ülikooli sotsiaalteaduskonna haldusjuhtimise eriala bakalaureuseõppe ja Ameerika Ühendriikide National Defence University rahvusliku ressursi juhtimise eriala magistriõppe.

Viimased uudised