Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Allikas: Politsei

Teisipäeval, 16. augustil teisaldatakse Vabariigi Valituse otsusel punamonumendid Narvas ja Narva-Jõesuus. Turvalisuse tagamiseks kehtestas politsei monumentide juures viibimiskeelu, mis tähendab tee sulgemist nii liiklusele kui ka jalakäijatele.

Narva politseijaoskonna juht Indrek Püvi sõnul piirab politsei Narva tanki ja lähedalasuvate monumentide juures inimeste liikumist. „Loome perimeetri kolme Narva-Narva-Jõesuu teel asuva Nõukogude Liidu sõjamonumendi ümber, et need turvaliselt teisaldada. See tähendab, et inimesed selles alas viibida ei tohi, ka on keelatud autode liikumine ja parkimine. Keeluala on selgelt liiklusmärkidega märgistatud ning seal juures on politseinikud, kes vajadusel inimesi ümbersõidu osas juhendavad,“ selgitas Püvi.

Politsei piirab liikumist Narva-Narva-Jõesuu-Hiiemetsa teel alates Kudruküla ristmikust kuni Mätta tänavani ning Peeterristi-Kudruküla teel. Ümbersõit korraldatud läbi Narva-Jõesuu.

Indrek Püvi lisas, et loodab inimeste mõistvale suhtumisele. „Avame tavaliikluse taas nii pea kui see on võimalik. Seni palume kõikidel piirkonna inimestel liikudes järgida politseinike juhiseid.“

Monumentide juures kehtib viibimiskeeld. Ümbruskonnas liikudes tuleb olla ettevaatlik ja järgida politseinike juhiseid. Tasub meeles pidada, et Narva tank asub piiriäärsel alal ja kuni 5 km kaugusel Eesti ja Venemaa piirist ei tohi loata drooni lennutada.

Viimased uudised