Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Selliseid nimesid kannavad Kapa Puidu valmistatud populaarsemad mängumajad lastele. Nüüd, kevade hakul on Kääpa külas asuvatel meistritel käed-jalad tööd täis, sest huvi laste mängumajade ja muu õuemööbli vastu on suur.

„Klientide lemmikuks on kujunenud mänguväljak Bella. Komplekti kuuluvad mängumaja, liivakast, liuväli ja ühe- või kahekohaline kiik,” tutvustab firma juht Arno Kirsimägi. Soovija võib osta ka ainult maja ning jätta liivakasti, liumäe ja kiige tellimata.

Populaarsed on ka jalgadel mängumaja Peeter ja rõduga Ly ning „nõiamaja“ akendega Ella. Kõikidel majakestel on kaasas katuse aluskatte materjal, katuse pealiskate tuleb ise juurde osta.

Majakesed on naturaalsed ja see annab lastele soovi korral võimaluse kätt harjutada ja oma maja rõõmsavärviliseks teha.

Võrumaal 1993. aastal tegevust alustanud Kapa Puit toodab ka lastemööblit, mida võib kasutada nii toas kui õues. „Palju ostavad meie lastemööblit ka lasteaiad,“ märgib Arno Kirsimägi.

Kapa Puidu tootevalikust võib leida ka muud koduõues vajalikku: pinke, laudu, toole, lillekaste, samuti aiakuure ja erinevaid majapidamis- jalatsi- ja lilleriiuleid.

Vaata lisa:

www.kapapuit.ee

www.puiduklaster.ee

Lisatud galerii (fotod: Grethe Rõõm ja Kapa Puit):

Viimased uudised