Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Mänguasjad on normaalne osa laste lapsepõlvest ning teadagi, et tänapäeval on mänguasjade valik väga suur. Lisaks pehmetele mänguasjadele leidub palju igasugu muid mänguasju, mis lisaks lohutuse ja turvatunde pakkumisele ka arendavad. Populaarseid mänguasju on igale vanusele ja igal otstarbel. Vaatame, millised on kõige populaarsemad mänguasjad.

Pehmed mänguasjad

Pehmed mänguasjad on laste seas alati populaarsed ning on seda jätkuvalt ka praegu. Olgu mänguasi sisustuselement, lapse lemmik või mõeldud kellelegi kingituseks, need on jätkuvalt popid ja lapsed armastavad oma karvaseid lemmikuid. Tänapäeval tehakse palju mänguasju ka erinevate multikate ja lastesaadete järgi, mistõttu lapsed saavad kaisutada ka oma lemmikuid teleekraanilt. Väga hea kingitus nii oma kui lähedaste lastele.

Arendavad mänguasjad

Muidugi tahame aidata oma lastel areneda ning kuidas veel oleks parem õppida kui läbi mängu. Praegu on väga populaarsed erinevad arendavad mänguasjad, mängutelefonid, mänguarvutid keele õppimiseks, pusled ja muusikainstrumendid, et lapsed saaks juba varakult oma hobid avastada ja koordinatsiooni harjutada. Puslede panek ja mõistatuste lahendamine on samuti lapse ajule äärmiselt kasulik. Arendavad mänguasjad on lahendus lapsele läbi mängu õppimiseks ja arenemiseks. Need on populaarsed kingid nii oma kui lähedaste lastele ning tagab tõhusa mängukogemuse.

Õuemänguasjad

Soe kevad on lõpuks käes ja kaugel pole ka suvehooaeg. Me teame, et lastele meeldib õues mütata ja mürada ning mängida, ja seda igal hooajal! Lastele on erinevaid õuemänguasju alates väikestest lumelabidatest kuni liivavormideni, et teie saaks suvel päikest võtta ja ujuda ning laps kaldal vingete vormidega liiva sisse erinevaid kujukesi uuristada. Mängurõõmu jätkub pikkadeks tuniddeks!

Suured mängujaamad

Kui vanasti võis suuri mängujaamu nagu mänguköögid ja mängupoed näha pigem lasteaias, siis tänapäeval on see väga populaarne ka kodudes. Mänguköögid ja poed aitavad harjutada iseseisvat majandamist ja tegutsemist, parandada koordinatsiooni ja arendada mõtlemisvõimet. Tegemist on praktilise kingitusega, mis toob kaasa nii rõõmu kui arengut.

Ja palju muud

See pole aga kõik. Populaarsed on ka eraldi beebide mänguasjad, muidugi nukud ja mänguasjapoodides müüakse ka erinevaid vahvaid kostüüme, mida kas kodus lustimiseks kanda või miks mitte kanda teemapeol või sõprade juures. Võimalused lastele rõõmu pakkuda on tänapäeval väga mitmekülgsed ja poppe mänguasju on palju. Edu selles virvarris orienteerumiseks ning just oma lapsele õige lahenduse leidmiseks!

Viimased uudised