Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kas teadsid, et pojad pärivad oma intellekti emadelt, aga tütred isadelt, ja sedagi vaid 50-protsendilise tõenäosusega?

Nagu vahendab econet.ru, siis poeg ei päri oma isa intelligentsist 100-protsendilise tõenäosusega mitte midagi. Siin mõned geneetika olulisemad seaduspärad:.

1. Intellekti ei anta edasi isalt pojale. 

See tähendab, et kui olete geenius, siis teie poeg ei saa sellest endale midagi.

2. Niisamuti ei kandu idiootsus edasi isalt pojale.

See tähendab, et kui te olete üks kretiin, siis teie poeg pole selline idioot nagu teie (mis puhul teid õnnitleme).

3. Intellekt kandub isadelt edasi ainult tütardele. Ja sedagi ainult poole ulatuses.

4. Seega pärib mees oma intellekti ainult emalt. Mille ema päris omakorda oma isalt.

5. Geeniuste tütred omavad poole võimekusest, mis oli nende isadel. Aga nende pojad on tõenäoliselt geeniused.

6. Kui oled aga rumal isa, siis saavad tütred kaasa ainult poole sinu tarkusest. Seetõttu geniaalseid naisi peaaegu et ei esine. Nagu pole ka sajaprotsendilisi nais-idioote. Aga meesgeeniusi ja meesidioote on väga palju. Siit tuleneb edutute alkohoolikute ja üksikemade põlvkond. Aga ka Nobeli laureaadid (kellest enamus on mehed).

Järeldused meeste jaoks:

1. Et teada saada oma poja võimekust, vaata oma naise isa (kui ta on akadeemik, siis on ka sinu poeg tark).

2. Sinu tütar saab poole sinu mõistusest. Aga ka poole sinu debiilsusest. Oma intellektilt on ta lähedasem sinule. Tema poeg saab aga kõik sinu vaimsed võimed. Tahad tarka põlvkonda – unista tütrest.

3. Sinu vaimsed võimed on pärit emalt, täpsemalt vanaisalt.

Järeldused naiste jaoks:

1. Sinu poeg on vaimsetelt võimetelt – sinu isa koopia, nii et manitsused stiilis „sa oled sama loll nagu sinu isa” – pole päris korrektsed.

2. Sinu tütar on nagu sa ise, aga tarkuse poolest nagu tema isa. Tema pojad on omakorda sinu mehe koopiad.

Tähelepanekud vanuse kohta:

Arvatakse, et inimesed elavad kauem, aga see pole päris nii. Peamine pikaajalisuse põhjus pole üldse see, et inimeste vanaduspõlv on pikem. Asi pole selles, et vanadus kestab kauem, vaid selles, et see saabub hiljem. Nende jaoks, kes praegu on 45, 50 või 55 algab vanadus alles vanuses 75-80. Nii et tervelt 25 aastat, neljandiku sajandi võrra hiljem kui eelmistel põlvkondadel.

Veel üsna hiljuti oli inimese elus kolm perioodi: lapsepõlv, küps iga ja vanadus. Nüüd algab aga küps iga alles 50-selt ja see tähistab inimese elus täiesti uut etappi, mida varem ei olnud.

Mida me selle uue etapi kohta teame?

1. See vältab peaaegu 30 aastat – 50. kuni umbes 75. eluaastani.

2. Erinevalt varasemast ajast avalduvad just sellel perioodil inimese füüsilised ja intellektuaalsed võimed. Enamasti püsib võimekus samal tasemel, aga paljudel juhtudel on veel suurem kui noorelt.

3. See on inimese elus parim ja kõige kvaliteetsem periood, kuna kätkeb endas tervist, jõudu ja kogemust. Ütlus „kui oleks noorelt teadnud, oleks vanaduses suutnud” enam ei kehti. Kõige õnnelikum hetk inimese elus saabub nüüd 65-aastaselt.

4. Need, kes praegu on 55-65-aastased, kogevad seda perioodi esimest korda inimkonna ajaloos. Varem seda polnud, kuna inimesed vananesid kiiremini.

5. Lähimate aastakümnete jooksul muutuvad inimesed vanuses 50-75 kõige suuremaks vanusegrupiks terves maailmas.

 4.

Интеллект не передается от отца к сыну! Интересные факты из мира генетики Продолжение ⬆активная ссылка в профиле #интеллект #люди #жизнь #генетика #эконет #econet #econetru

A post shared by ECONET (@econet.ru) on

Viimased uudised