Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Põlvamaa noortekonverentsil „Mina, teadus ja tulevik” kuulutati neljapäeval välja tänavused maakonna parimad noorsootöö valdkonnas, teatas Põlva maavalitsus.

Aasta huvikooli tiitli pälvis Räpina muusikakool, mis töötab selle nimel, et luua noortele võimalusi oma loomingulise potentsiaali avastamiseks ja arendamiseks. Autasu võttis vastu kooli direktor Marika Klimberg-Hyötyläinen.

Aasta noorsootöötajaks on Valgjärve valla kultuuri- ja noorsootöötaja Anu Luiga, kes juhatab kohalikku noortekeskust. Luiga on noortekeskusega seotud olnud alates selle loomisest saadik ning on oma tegevuses alati avatud uutele võimalustele pakkumaks lastele vaba aja veetmise viise.

Aasta noortevaldkonna sõber/toetaja Põlva Tarbijate Ühistu on pidevalt panustanud maakonna noorte arengusse, et nad saaksid erinevatel konkurssidel ja üritustel käia. Samuti on PTÜ alati toetanud kohalikku sporditegevust.

Aasta sündmus/algatus/koostöö noorsootöös on Räpina Ühisgümnaasiumi ja Petseri 3. keskkooli 15. sõprusaastapäeva tähistamine, mille raames toimunud üritustel osales kokku üle 400 noore. Auhinna võtsid vastu Räpina Ühisgümnaasiumi õpilasesinduse liikmed ja huvijuht Marika Ääremaa.

Pikaajalise panuse eest noortevaldkonda pälvis tunnustuse Kaarel Tiganik. RMK metsnikuna on ta noortega tegelenud üle kümne aasta, õpetades lastele näiteks metsauuendustöid ja taimede istutamist.

Lõunaeestlane

Viimased uudised