Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Mooste Viinavabrikus nimetati neljapäeva õhtul Põlvamaa tublimad ettevõtjad neljas kategoorias: Ettevõtluse edendaja, Tõusev täht, Põlvamaa pärl ja Põlvamaa mastimänd.

2016. aasta Ettevõtluse edendaja Põlvamaal on Põlva Gümnaasiumi ja Põlva Kooli majandus- ja ettevõtlusõpetaja Kaia Tamm, kelle käe all on ellu kutsutud 12 õpilasfirmat. Neist mitut on märgatud ka väljaspool Põlvamaad.

Põlvamaa ettevõtluse Tõusev täht on 2015. aastal loodud OÜ Käbliku Pruulikoda, kelle toodangut tuntakse ka väljaspool Eestit.

2016. aasta Põlvamaa pärl on AS Värska Sanatoorium, kes läinud aasta lõpus avatud balneoloogiakeskusega tõstab klientide usaldust looduse tervistava väe vastu veelgi.

Põlvamaa ettevõtluse Mastimänd on ettevõte, mis plaanib lähiaastatel firma toomismahtu kasvatada kolm korda, laieneda Suurbritannia, USA ja India turule ning mille 10 miljonit maksnud Põlva liimpuidutehase laiendus pälvis möödunud aastal palju tähelepanu. Põlvamaa Mastimänd on Arcwood kaubamärki kasutav OÜ Peetri Puit.

Tunnustused andsid üle Põlva maavanem Igor Taro, Põlvamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees Kaido Kõiv ja Põlvamaa Arenduskeskuse juhataja Hegri Narusk.

Lõunaeestlane

Viimased uudised