Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tännassilma külas oli laupäeva pärastlõunal nii politseil kui päästjatel tegemist ühe avariilise Fiatiga, mis viimaks maha põles.

Politsei sai 13. mail kella 15 ajal väljakutse Põlva valda Tännassilma külla, kus tähelepaneliku teataja sõnutsi oli keset teed avariiline tume sõiduauto, vahendas Lõuna prefektuuri pressiesindaja Lõunaeestlasele.

Mõne minutiga sündmuskohale jõudnud korrakaitsjad leidsid sõiduki juures askeldamas kaks joobetunnustega meest, kelle sõnul ootasid nad teepervel abi mootoririkkega masina ära viimiseks.

Politsei tuvastas, et üks masina juures toimetanud meestest oli Fiati omanik. Et aga kainet juhti silmapiiril ei paistnud, masin külateel liiklust ei takistanud ning mehed politseinike abi ei vajanud, võeti autovõti edasise võimaliku ohu tõrjumiseks hoiule.

Fiat lõõmas kraavis

Paar tundi hiljem, kell 17.10 laekus häirekeskusele Tännassilma külast uus teade, mille kohaselt põles kraavis katusele rullunud tume sõiduauto.

Sündmuskohal töötanud päästjad kustutasid tulekahju. Põleva Fiati juurest ega ümbrusest seal varasemalt toimetanud masina omanikku ja tema tuttavat ei leitud.

Autovrakk teisaldati parklasse ning politsei alustas selle juhtumi üksikasjade selgitamiseks menetlust.

LÕUNAEESTLANE

Viimased uudised