Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei palub kaasabi selgitamaks Põlvamaal Krootuse külas kodust lahkunud 29-aastase Griti asukohta, kelle elu võib olla ohus.

Naine lahkus Kanepi vallas Krootuse külas oma kodust täna hommikul ning seni kogutud andmetele tuginedes on politseil alust arvata, et kiire abita võib naine ohtu sattuda.

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Ottomar Virk selgitas, et korrakaitsjad koguvad infot, mis aitaks naise võimalikku teekonda ja asukohta tuvastada. „Piirkonda jäävad alad on paljuski kontrollitud. Naise liikumissuuna kindlaks tegemiseks kaasati otsingutele ka teenistuskoer. Jäljekoer püüdis Krootuse külas järve ümbrusest, kraavide servadest, maantee äärest ning sealsete hoonete ümbrusest leida jälge, kuid otsitavale naisele kuuluvat lõhnajälge ta ei leidnud,“ kirjeldas operatiivjuht.

„Samuti kontrollisid politseinikud üle kõigi külla jäävate kortermajade trepikojad ja keldrid, tühjana seisvad hooned ja järveümbruse, kuid naist pole senini õnnestunud leida. „Töö info kogumisel jätkub, et selgitada välja täiendavaid alasid ja aadresse, mida kontrollida,“ kinnitas politsei operatiivjuht.

Pole välistatud, et naine võib olla kodukülast kaugemale lahkunud, mistõttu on oodatud iga tähelepanek ja vihje ka väljaspool Krootuse küla. Paraku pole täpsemalt teada, mis naisel kodust lahkudes seljas võis olla.

Kõigil, kel on infot kirjeldusele vastava naise asukohast, palutakse sest teada anda hädaabinumbril 112.

Viimased uudised