Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Instagram

Pluss-modell tekitas sotsiaalmeedias raevu, kui postitas pildi, millel on peaaegu alasti.

33-aastane USA naine Tess Holliday on töötanud modellinna mitu aastat. Ta tahab oma pildiga rõhutada, et iga keha on kaunis. Postitus kogus kiiresti ligi 90 000 laiki ja selle juures on avaldatud vastakaid kommentaare.

Ühed kiidavad modelli julguse eest, teised laidavad maha paksuse takka kiitmist. Paljude arvates peaks sellised naised end riietega katma.

Holliday on töötanud aastaid modellina ja äsja poseeris ta Briti Cosmopolitani esikaanel. Holliday on ise öelnud, et tema ema oli ainus, kes toetas tema karjääri modellina siis, kui kellelgi polnud sellesse usku. Enamus pidas teda hulluks. Aga nüüd on temast saanud maailmas tunnustatud modell.

Tess ja Nick Hollidayl on kaks last: Rylee ja Bowie.

 

View this post on Instagram

 

@lizzobeeating told me to caption this photo “Damn… that look good 🍧” #effyourbeautystandards

A post shared by T E S S (@tessholliday) on

 

View this post on Instagram

 

Eat me 👅 Outfit @prettylittlething Glam @hisvintagetouch @shablamgela

A post shared by T E S S (@tessholliday) on

 

View this post on Instagram

 

Phew, I’m literally a COSMO GIRL!! Can’t believe I’m saying that! 😭😭 Thank you @cosmopolitanuk & @farrahstorr for this incredible opportunity 🙏🏻 If I saw a body like mine on this magazine when I was a young girl, it would have changed my life & hope this does that for some of y’all 💕 Issue hits stands 8/31! 🎉🎉🎉🎉 Photo by the incredible @wattsupphoto #effyourbeautystandards

A post shared by T E S S (@tessholliday) on

Viimased uudised