Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuvatõmmis.

Sotsiaalmeedias levib pilt Võru politseinikust, kel on pähe lõigatud kujutis, mis meenutab vägagi Z-märki.

Sotsiaalmeedias on selgitatud, et see pole mitte Vene sõja sümbol, vaid tähistab Zorrot.

Võru politsei avaldatud pildi juures on sotsiaalmeedias tekst:

„Võru patrullpolitseinikud ühes kiirabitöötajatega trehvasid tööülesandeid täites ühte sõbralikku kitsekest, kes ei pidanud paljuks poseerida ühisel fotol koos ametnikega.”

Politsei esindaja saatis artikli peale järgmise kommentaari:

„Selle uudise valguses pean vajalikuks selgitada, et see kirjatükk ja pealkiri on üsna meelevaldselt teil üles seatud. Politseinikul on lastud juustesse teha juuksetatoveering, millel ei ole kohe kindlasti Z tähte, nagu teie seda välja näidata püüate. Seal on terve joonistus, mis kulgeb üheltpoolt pead teisele ja ka kuklal. Seetõttu olnuks enne uudise avaldamist aus uurida, millega tegu või nüüd tagant järgi jätta mainekahju tegemata ning see uudis eemaldada.

Kui uudist eemaldada ei soovi, siis pakun et kasutaksite originaalfotot, kust ei ole zuumitud välja politseiniku üks pea külg vaid on näha kõik pildil olevad inimesed ja ma pakun et võiksite sinna juurde hoopis kirjeldada, miks selline pilt tehti ja mis sündmus see oli.

Tekst on siin, mida saate kasutada.

Patrullpolitseinikud rääkisid, et olid tol päeval ühes meedikutega käinud perevägivalla väljakutsel maakonnas ning tagasiteel Võrru märkasid nad metsateel uitamas kitse. „Kuna kitseke teelt eest ei läinud ning oli oht, et ta võib sedasi mõne masina alla jääda, siis me peatusime ja püüdsime looma teelt eemale ajada. Kits aga meid ja meedikuid üldse ei peljanud ning meist eemale ka minna ei tahtnud. Veendusime, et kits on elu ja tervise juures, jäädvustasime hetke ning siis sõitis loomake kiirabiautos metsa serva, kus ta turvaliselt vabasse loodusesse lasti,” peegeldasid politseinikud.”

Viimased uudised