Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Monika Otrokova

Täna, 30. oktoobril toimunud Otepää vallavolikogu istungil valis Otepää vallavolikogu ühehäälselt Otepää vallavanemaks Kaido Tambergi.

Istungil kinnitati vallavalitsuse liikmeteks Kajar Lepik ja Valdur Sepp.

Vallavanema kandidaadiks esitati üks kandidaat – Kaido Tamberg (VL Ühinenud Kogukonnad), salajasel hääletusel sai vallavanema kandidaat kõigi 17 Otepää vallavolikogu liikme poolthääled.

Kaido Tamberg on sündinud 1963. aastal Tõrvas. Koolitee möödus tal Ala põhikoolis ja seejärel Nõo Keskkoolis füüsikakallakuga klassis. Kaido Tamberg on lõpetanud Eesti Põllumajanduse Akadeemia metsanduse teaduskonna maaparanduserialal hüdrotehnikainsenerina. Peale kõrgkooli on ta  töötanud Nuia EPT hüdrotehnikaosakonna meistrina, proovinud kätt eraettevõtluses.

Alates 1997. aastal on ta tegutsenud Sangaste vallas, kus alguses asus tööle abivallavanemana, hiljem aga juba vallavanemana. Kaido Tamberg on abielus, tal  on neli täiskasvanud last.

„Minu eesmärgiks on viia Otepää vald eesrindlikemate omavalitsuste hulka ning loomulikult käib see meeskonnatööna,“ märkis Kaido Tamberg. „Loodan väga, et suudan hoida kodurahu ja et saame oma vaidlemised ilma isiklikuks minemata ära pidada.“

Vallavolikogu istungil kinnitati ka vallavalitsuse struktuur, mis on 5-liikmeline – vallavanem ja neli vallavalitsuse liiget. Vallavalitsuse liikmeteks kinnitati lisaks vallavanemale esialgu kaks liiget, ülejäänud liikmed on plaanis kinnitada uuel aastal. Vallavalitsuse liikmeteks said Sangaste abivallavanem Kajar Lepik ja tuntud Otepää telemees Valdur Sepp.

Viimased uudised